Архів новин

Рівненські поштовики і газетярі зустрілися за круглим столом | Газета 7 Днів

Рівненські поштовики і газетярі зустрілися за круглим столом

23.05.2019 18:54
Переглядів:247

Від претензій до співпраці  так вибудувалось обговорення теми передплати періодичних видань, яка з року в рік набуває дедалі гострішого характеру і стала головною підставою для робочої зустрічі поштовиків і газетярів.

Шляхи вирішення цієї нагальної проблеми сьогодні шукали під час робочої зустрічі, організованої з ініціативи директора Рівненської філії АТ «Укрпошта» Вадима Мосаковського.

На жаль, останнім часом у редакцій газет Рівненщини склалися далеко не найкращі стосунки з поштовиками, до яких у друкованих видань назбиралося чимало претензій. Аби виправити ситуацію і налагодити тісну плідну співпрацю, новопризначений три місяці тому головний поштар області Вадим Мосаковський запросив до себе головних редакторів деяких газет, у тому числі Андрія Бабінця з «Вільного слова», Валентину Власову з «Рівне Експресу» та Василя Геруса із «7 днів».

– У нас, певен, одна мета,– наголосив Вадим Петрович,– зробити Рівненщину найбільш читабельним регіоном в Україні, де найбільшим попитом користувалися б місцеві видання. І для цього маємо всі підстави, бо Рівненська філія займає провідні позиції в Україні за показниками передплати друкованих видань. Будучи патріотом свого краю, єдине, чого я хотів би,– щоб і рівненські газети не поступались іногороднім за передплатними тиражами.

Не можна сказати, що ця перша зустріч, до якої долучився заступник директора РФ АТ «Укрпошта» з розвитку мережі Іван Люсак, вирішила всі наболілі питання. Але вона однозначно зрушила проблему з місця. Принаймні намічена низка спільних заходів для активізації передплатної кампанії. За домовленістю сторін, такі робочі наради будуть проводитися частіше із залученням більшої кількості редакторів місцевих видань.

Фото ілюстративне

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 6 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?