Архів новин

Гроші Рівного поділять у червні | Газета 7 Днів

Гроші Рівного поділять у червні

24.05.2019 15:37
Переглядів:293

Більш як на 7 мільйонів гривень перевиконано надходження міського бюджету Рівного у першому кварталі 2019 року.

 Як використають надлишок, вирішуватимуть депутати на сесії міськради, ймовірно в червні. Про це йшлося на засіданні міськвиконкому.

Більше, ніж планувалося, вдалося залучити за рахунок доходів від:

- податку і збору на доходи фізичних осіб – на 9,5 млн грн, або на 4,6% більше;

- місцевих податків та зборів (на 11,4 млн грн, або на 14,8% більше), зокрема за рахунок більших надходжень єдиного податку, податку на нерухомість, плати за землю;

- орендної плати за користування комунальним майном – на 5 млн грн, або на 78,3% більше.

Однак начальник міського управління бюджету та фінансів Віктор Шульга зазначив, що з початку року місто недоотримало певні суми, які були заплановані. Зокрема, у міській скарбниці недорахувались 14,3 млн грн акцизного податку з пального. Причина – уряд невчасно затвердив постанову про порядок зарахування цих коштів місцевим бюджетам. Інший вид доходу, що був запланований, але так і не отриманий – це відсотки з банківських депозитів, на яких розміщували вільні бюджетні гроші. У першому кварталі планувалось отримати 1,2 млн грн. Нагадаємо, у січні Кабмін заборонив місцевим радам робити такі тимчасові вкладення. 

– Бувають ситуації, коли ми не можемо одразу використати передбачену суму грошей, наприклад, коли йдеться про будівництво,– прокоментував ситуацію міський голова Володимир Хомко.– Раніше ці гроші ми розміщували на депозиті, і на тому місто заробляло. Тепер же ці гроші просто лежать. І така ситуація по всій Україні.

Загалом у І кварталі цього року до бюджету надійшло 666,1 млн грн, 51,3% із них – власні доходи, решта – субвенції.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?