Архів новин

У дванадцятій школі відмовились від квітів, а замість лінійки провели квести | Газета 7 Днів

У дванадцятій школі відмовились від квітів, а замість лінійки провели квести

25.05.2019 08:42
Переглядів:336

Нетрадиційно відбувся останній дзвоник в найбільшій школі Рівного – НВК 12. Цього року все було незвично: замість лінійки – цікаві квести, а замість букетів вчителям – запропонували долучитися до благодійності. Втім була і святкова лінійка для випускників.

Отож, 24 травня, в дванадцятій школі відбулося свято останнього дзвоника. Для випускних класів провели урочисту лінійку – прощання із школою.

А ось для учнів початкової та середньої ланок школи організували цікаві квести, різноманітні спортивні змагання.

 

Напередодні останнього дзвоника адміністрація школи запропонувала учням і батькам не витрачати гроші на квіти для вчителів, а пожертвувати їх на благодійність. Зокрема, на допомогу третьокласнику Павлику Челяді та вчителям Шафранській В.В., Шубер Г.О.та Закалюжній В.П, яких спіткали важкі хвороби.

– Замість квітів – 43 200 гривень для хворого учня та учителів, – про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук директор НВК№ 12 Вікторія Лагодюк. – Схиляю голову перед батьками і учнями. Нехай сторицею повернеться у ваші родини добро. Ми поговорили про квіти і всі учителі школи підтримали мою пропозицію відмовитися від квітів і долучитися до акції допомоги онкохфорим дітям і учителям. До речі, наш навчальний заклад вже не вперше допомагає адресно онкохфорим дітям. Ми раді, що батьки учнів зрозуміли нашу позицію.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
14 + 4 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?