В Рівному на матчі за золото чемпіонату був аншлаг | Газета 7 Днів

В Рівному на матчі за золото чемпіонату був аншлаг

29.05.2019 10:40
Переглядів:231

У спортзалі ДЮСШ №4 під час третього матчу за золото чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги був аншлаг. Ще задовго до стартового свистка завбачливі глядачі займали свої місця – ажіотаж навколо матчу був надзвичайним.

До того ж з Кам’янського до Рівного прибула потужна група підтримки – більше півсотні тамтешніх фанів гучно підтримували своїх улюбленців протягом всього поєдинку.

А баскетболісти  СК «Прометей» і так були налаштовані на перемогу – їх і «гнати» було непотрібно. Господарі стримували суперника ледь половину стартової чверті. Далі гості стрімко пішли у «відрив». Плюс 10 після першої (24:14) і ще плюс дев’ять очок після другої (49:30) чвертей чітко позначили переможну тенденцію «Прометея».

Про матчі в Кам'янському  за звання чемпіонів вищої ліги ми писали тут

На жаль, рівняни не знайшли аргументів, аби зупинити суперників, серед яких виділялися легіонери Супрім Шакур Хaннах та Мартез Волкер, а також Мкс Конате (до слова, визнаний MVP чемпіонату)

Після відпочинку гості не збавили обертів і вже на початку четвертої чверті (67:41) доля матчу, а отже  - і чемпіонських регалій була вирішена. Фінальний свисток зафіксував упевнену перемогу гостей – 89:55. У рівнян найрезультативнішим став Дмитро Тимощук – 14 очок.

Статистика результативності баскетболістів БК "Рівне"

Назарій Кісільчук – 2, Кирило Подковиров – 3, Дмитро Тимощук – 14, Ілля Нємцу – 2, Євген Коровяков – 11, Василь Чиж – 2, Віктор Герасимчук – 5, Василь Федорчук – 3, Тарас Шанюк – 2, Олександр Шепелев – 4, Валерій Анісімов – 7.

Срібні медалі БК «Рівне»-ОШВСМ безперечно є успіхом для команди, гра якої крок за кроком набирає все більш привабливого вигляду. Так, титул найкращого центрового дістався нашому Валерію Анісімову.

З чим і вітаємо гравців, тренерів і керівництво клубу.