Архів новин

З орендарями землі у Рівному працюватимуть по-новому | Газета 7 Днів

З орендарями землі у Рівному працюватимуть по-новому

30.05.2019 14:13
Переглядів:468

Нові правила взаємодії з орендарями міської землі, які мають на ній нерухомість, затвердили на сесії Рівнеради. Вони регулюватимуть право оренди ділянок і стосуватимуться як тих, хто продає свої приміщення, так і їхніх нових власників.

Нововведення озвучила голова земельної комісії Рівнеради Людмила Туровська:

– Це дуже серйозне рішення, яке дозволить вирішити одразу два завдання. Перше – для тих, хто продає будівлі або споруди, що розташовані на орендованій земельній ділянці комунальної власності, припиняється договір оренди автоматично з того часу, коли будівля була відчужена.

Друге і головне – для тих, хто придбав будівлю або споруду, договір оренди починається з моменту придбання. Тобто в нас не буде випадків, з якими ми стикалися, коли по декілька місяців, а то й років, була несплата оренди через зміну власника нерухомості. З цими питаннями на сесію не потрібно буде виходити, вони будуть вирішуватись автоматично.

Нагадаємо, випадки несплати орендної плати для Рівного не рідкість. Кілька місяців тому на сесії розглядалося питання по АЗС, які змінили власника. Попередній господар має значні борги за оренду землі, однак не сплачує їх через відсутність коштів і майна, а новий власник теж не платить, бо не завершив процес оформлення оренди ділянок. Йшлося навіть про навмисне затягування таких питань.

Депутат Рівнеради Микола Бляшин із цього приводу підкреслив:

– Ми знайшли юридичний механізм вирішення цієї проблеми. Він дозволить наповнити бюджет і спростить життя мешканцям. Більше того, ми передбачили механізм виконання і доручаємо ЦНАПу спільно з юристами розробити так звану карту цієї процедури і оприлюднити її на сайті ЦНАПу.

Щоб зацікавлені особи мали покрокову інструкцію, як кожному, хто продав нерухомість, не бігати сюди і просити, щоб припиняли право оренди, а автоматично переоформляти документи. Щоб новий власник одразу сплачував орендну плату в бюджет міста.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?