Архів новин

Муляренко «вибив» гроші у Києві на спорткомплекс | Газета 7 Днів

Муляренко «вибив» гроші у Києві на спорткомплекс

03.06.2019 11:38
Переглядів:434

На будівництво спорткомплексу на Макарова цього року спрямують понад 100 мільйонів гривень.

На зведення спорткомплексу на Макарова у Рівному за Програмою будівництва палаців спорту в регіонах виділять 48 мільйонів гривень. Таку суму днями погодили на комісії при Міністерстві молоді та спорту на чолі із заступником міністра Миколою Даневичем.

Нещодавно хід будівництва спортивної універсальної арени презентував у Києві особисто голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету на створення/реконструкцію палаців спорту одноголосно проголосувала «за» участь нашого спорткомплексу в програмі 2019 року.

«Таким чином, як і торік, ми маємо вже три напрями фінансування спорткомплексу. 55 мільйонів виділять із Державного фонду регіонального розвитку, 5 мільйонів передбачили в місцевому бюджеті. Разом маємо 108 мільйонів. Таке активне фінансування дозволяє нам безупинно будувати багатофункціональний спорткомплекс»,– прокоментував ситуацію Олексій Муляренко.

Нагадаємо, триває будівництво першої черги – це спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3 тисячі глядацьких місць і з можливістю проведення змагань міжнародного класу. Важливою особливістю масштабної спортивної споруди буде те, що за потреби він трансформуватиметься в концертний або виставковий зал. Це буде багатофункціональна споруда на Рівненщині, до того ж єдиний такий об’єкт на заході України і один з небагатьох у країні.

Андрій ІВАНКІВ

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 5 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?