Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

Навчали основам здорової та щасливої сім’ї | Газета 7 Днів

Навчали основам здорової та щасливої сім’ї

03.06.2019 15:35
Переглядів:540

27-28 травня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшло навчання за програмою "Основи сім'ї" для 10-11 класів, схваленою МОН України.

Тренінг проводив кандидат філософських наук, експерт з питань сімейної політики та сімейних відносин, Президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім'я"  Адріан Буковинський.

 

У навчаннях взяли участь близько 80 осіб: вчителі шкіл Рівненської області, громадські активісти та працівники РОІППО.

 

Програма «Основи сім'ї» для учнів 10-11 класів була розроблена у відповідь на актуаль­ну потребу сучасної молодої людини до особистісного розвитку, формування життєвої, соціальної, громадянської компетентності у питаннях шлюбу, сім'ї та батьківства. У ній особлива увага приділяється підви­щенню цінності любові як базового почуття, що сприяє розбудові гармонійних сімейних (чоловічо-жіночих і дитячо-батьківських) стосунків.

 

«Основи сім'ї» можуть реалізуватися як курс за вибором, факультатив у закладах загальної середньої освіти, у гуртковій роботі, за рахунок класних годин та го­дин психолога. Цей курс сприятиме продуктивності та якості виховної роботи, яку проводять класні керівники, психологи, соціальні педагоги. Він буде корисним для саморозвитку батьків.

 

Учасники тренінгу отримали методичні посібники для вчителів, підручники для учнів 10-11 класів та сертифікати, які дозволить викладати курс «Основи сім’ї» у закладах загальної середньої освіти.

 

 

Сподіваємося, що у новому навчальному році в багатьох школах області старшокласники будуть навчатися за цією вкрай необхідною програмою. А згодом ці знання допоможуть створити щасливі та здорові сім'ї, які стануть основою розбудови Української держави.

 

Наталя РУБАНЧІК, учасниця тренінгу

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?