Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

20% відшкодування як бонус | Газета 7 Днів

20% відшкодування як бонус

06.06.2019 10:07
Переглядів:312

Таке заохочення чекає на 300 ОСББ, які першими в Україні втілять заходи з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження.

Підписаний позавчора Меморандум про співпрацю між Асоціацією міст України і Державним фондом енергоефективності став, по суті, відправною точкою впровадження інструментів стимулювання та підтримки заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель і енергозбереження, зокрема в житловому секторі. А от останні штрихи до Програми часткового відшкодування вартості заходів з енергоефективності «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» внесені під час круглого столу, в якому взяв участь заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук.

У ході презентації можливостей Державного фонду енергоефективності віцепрем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко поставив здобутки Рівного в реалізації енерго­ефективних заходів за приклад для інших. При цьому урядовець наголосив, що наше місто було й залишається в цьому напрямку незаперечним лідером. А вже Сергій Васильчук поділився з присутніми надбаним досвідом.

Пряма мова

Заступник міського голови Рівного Сергій ВАСИЛЬЧУК: 

– В Україні розпочинає свою роботу Фонд енергоефективності. Доопрацьовані всі механізми, є кошти в сумі 3,1 мільярда гривень, на підході ще 100 мільйонів євро від міжнародних партнерів. Для перших 300 ОСББ передбачений бонус – додаткових 20% відшкодування. Так, якщо об’єднання співвласників втілює енергоефективні заходи з пакету А (це встановлення лічильника, ІТП, заміна труб і все решта, що дає миттєвий ефект і обходиться не дорожче ніж 500 тисяч гривень), відшкодовується 40 процентів вартості проекту плюс додатково бонусних 20 відсотків. Якщо мова йде про заходи з пакету Б (це комплексна модернізація, утеплення стін, підвалів, горищ тощо, що коштує мільйони гривень), то відшкодування становитиме 50 відсотків вартості проекту + додаткових 20%. Загалом – 70%.

Для залучення коштів з державного бюджету і поліпшення ситуації з енергоефективності в Рівному ми найближчим часом розробимо ще одну свою міську програму (вона вже буде у нас четвертою) і втілюватимемо її. Можливо, навіть цього року.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?