Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
24
25
26
27
28
29
30
 
Червень 2019
 

Рівне: змінені соціальні нормативи для надання субсидій | Газета 7 Днів

Рівне: змінені соціальні нормативи для надання субсидій

11.06.2019 10:01
Переглядів:671

Кабмін змінив соціальні норми та соціальні нормативи, в межах яких здійснюється надання громадянам пільг та субсидій. Про це повідомили з управління праці і соцзахисту Рівненського міськвиконкому.

Нові нормативи діють із 1 травня 2019 року:  

  • У разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку – 0,0383 Гкал на 1 кв.м. опалювальної площі в місяць в опалювальний період;
  • У разі використання природного газу для індивідуального опалення – 4 куб.м. природного газу на 1 кв.м. опалювальної площі на місяць в опалювальний період. (Соціальні нормативи визначаються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів: для Рівненської області 1,079 для 1-2 поверхових будівель, 0,786 для будівель на 3 і більше поверхів для розрахунку розміру витрат природного газу; 0,629 для 1-4 поверхових будівель, 0,424 для будівель 5 і більше поверхів для розрахунку розміру витрат теплової енергії на потреби централізованого опалення).
  • Для користування послугами з централізованого постачання холодної води – 2 куб.м. на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води
  • та 3,6 куб.м. на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води;
  • Для користування послугами з централізованого водовідведення – 3,6 куб.м. на одну особу на місяць.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 9 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?