Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

5 тисяч гривень зібрали для онкохворих дітей | Газета 7 Днів

5 тисяч гривень зібрали для онкохворих дітей

12.06.2019 12:52
Переглядів:406

Клубне об’єднання «Алєкса спорт денс» постійно підтримує онкохворих дітей. Звітний концерт колективу став благодійною акцією: хворим дітям зібрали п’ять тисяч гривень.

 За 11 років занять у танцювальному колективі його учасники не лише потоваришували, але й зріднилися. Тож в оновленій програмі, яку представили танцівники на суд глядачам, вирувала особлива родинна атмосфера.  

 

Старші вихованці «Алєкси» були надзвичайно технічні, вишукані у своїх рухах та динаміці.  11 років життя – чималий відрізок, під час якого учасники колективу наполегливо шліфували свою майстерність,  та насолоджувалися танцювальним мистецтвом.

 

 – Коли вас сюди привели батьки, дехто з вас плакав, не хотів залишатися,– пригадала випускникам керівниця клубного об’єднання Віталія Алексєєва.– Але, бачите, як склалося: ми стали родиною. І сьогодні мені дуже сумно, що ви, такі рідні і мої, відтанцювали свій останній звітний концерт у складі нашого колективу.

 

 

Та на зміну випускникам у колективі підростає талановитий склад середньої та меншої груп, яким є на кого рівнятися. Нове покоління танцівників по-новому сприймає світ, але незмінно дотримується танцювальних традицій.

 

 – Цей концерт ми й задумували таким. І все вийшло щиро, по-доброму. Тому дякую за благочинність. Підтримати тих, кому важко – це велика справа у наш час,– зазначила  Віталія Алексеєва, задоволена тим, що вдалося зібрати кошти для онкохворих.

 

Учасники колективу добре усвідомлювали, що танцювали задля хорошої мети. Тож їхній танець приніс задоволення і виконавцям, і глядачам, а ще став корисним для хворих діток,  яких вже знають в обличчя. Адже «Алєкса спорт денс» неодноразово танцювала їм у відділенні на днях іменинника.

 

 

Свято минуло, але праця триває. Незабаром Віталія Алексеєва та старша пара танцівників (Сергій Пастухов, Катерина Маламуж) вирушать на семінар до Франції. Там танцівники перейматимуть світовий досвід хореографічного мистецтва та поділяться власним.

 

 

Успіхів «Алєксі» і велике людське спасибі!

 

 

А тим, хто хоче долучитися до колективу чи привести сюди діток, тут завжди раді!

 

За інформацією прес-служби Рівненського міського палацу культури 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?