Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

Хомко: пільгові перевезення ніхто не скасує | Газета 7 Днів

Хомко: пільгові перевезення ніхто не скасує

12.06.2019 13:22
Переглядів:510

У найближчі два роки питання пільгових перевезень громадським транспортом не будуть переглядатися в бік скорочення, ніхто не візьме на себе такої відповідальності, - переконаний міський голова Рівного Володимир Хомко. Про це він заявив на засіданні міськвиконкому у вівторок.  

- Усі розуміють, що таку кількість пільговиків, як є в нашій державі, перевозити досить складно, - наголосив очільник міської влади. – Наприклад, у Рівному більш як половина тих, хто їздить громадським транспортом – пільговики. Грошей ні в держави, ні в міста на компенсації за ці перевезення немає. Надекларували й наобіцяли людям стільки, що виконати неможливо. Зараз триває робота, щоб комусь доручити скорочення тих пільговиків. Але кожен розуміє, що той, хто це зробить стане політичним трупом. От і триває пінг-понг кому це передоручити. Але 60% пасажирів їздити безкоштовно не можуть. Бо насправді за це все одно хтось має заплатити. Наприклад, нашим тролейбусникам ми з бюджету передбачили 50 мільйонів на цей рік. Забрали гроші від того, хто ніколи не їздив тролейбусом і заплатили за пільговика. Було б справедливо скоротити ці пільги до мінімуму і монетизувати їх. Але це не буде зроблено найближчим часом з огляду на те, що нас чекає ціла низка виборів. У найближчі два роки цього не буде зроблено.

До речі, нещодавно в парламент внесли законопроект, одна з норм якого передбачає, що перевізники не зможуть відмовитися від пільгових перевезень. Якщо його ухвалять, то потрібно буде ще гроші шукати для маршрутників на компенсації, а це щонайменше 50-60 мільйонів.   

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?