Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

Що буде на Серпанковій у Рівному | Газета 7 Днів

Що буде на Серпанковій у Рівному

12.06.2019 12:08
Переглядів:717

Що можна буде будувати на вулиці Серпанковій (район Нового Двора) у Рівному спланували в управлінні містобудування й архітектури. Схему використання та забудови цих земель затвердили на засіданні міськвиконкому. 

Документ погодили для запобігання хаотичності забудови на означеній території. Нині тут розміщені приватні земельні ділянки. 

За словами міського голови, таке рішення чітко визначить перелік об’єктів, які в майбутньому можна буде зводити. Адже місто зацікавлене, щоб там була дорога, інфраструктурні обʼєкти.

– Це перший крок до створення детального плану території усього мікрорайону Південного. Розробляємо такі схеми на невеликі ділянки, вони згодом стануть основою для розробки ДПТ великого масиву, – пояснив начальник відділу генплану та розвитку міста управління містобудування й архітектури Андрій Юрков.

За планом зонування території, названа ділянка розташована в зоні садибних та блокованих житлових будинків («Ж1»). Тут можна буде зводити: - житлові будинки садибного типу з господарськими будівлями;

- блоковані житлові будинки;

- окремі або вбудовано-прибудовані об’єкти повсякденного обслуговування: магазини, кафе, перукарні, аптеки, заклади побутового і оздоровчого обслуговування;

- адмінбудівлі місцевого значення: відділення зв’язку, поліції, ощадбанку, комунальні служби тощо.

Допустима висота будівель – до трьох поверхів, з можливим використанням (додатково) мансардного поверху.

За умови узгодження допускається спорудження дитсадків, шкіл, культових споруд, лікарських кабінетів, центрів народної і традиційної медицини, приміщень для заняття спортом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?