Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

«Намистинки» з Костополя виготовляють стильні сучасні моделі одягу (фото) | Газета 7 Днів

«Намистинки» з Костополя виготовляють стильні сучасні моделі одягу (фото)

19.06.2019 13:30
Переглядів:237

У Костопільському навчальному відділенні безробітні, які обрали навчання за професією «Кравець», відмінно склали державну кваліфікаційну атестацію (ДКА).

 

Направлені на навчання Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості,  мешканці району суттєво змінили своє життя, опанували цікаву, затребувану професію та проявили найкращі професійні якості – оперативність, знання, акуратність, творчість та професійний азарт.

 

Принаймні, саме такими випускників побачили члени державної кваліфікаційної комісії, присутні роботодавці. Навчання, що тривало 9 місяців, дозволило слухачам не лише опанувати об’ємний теоретичний і насичений практичний курси, але й по-справжньому закохатися у обрану справу, додати до кожного свого виробу частинку серця і душі.

 

 

 

За словами самих слухачок, їм настільки сподобалося навчання, що сам собою утворився своєрідний осередок однодумців, якому підібрали назву «Намистинки» і в якому назавжди оселилися творчість та натхнення.

 

 

Професійно зростати слухачам допомогла потужна професійна база: побутове, промислове і спеціалізоване обладнання, прикладні матеріали, інструменти та пристрої для крою й пошиття виробів.

 

– Маю чималий досвід роботи із майбутніми представниками швейної галузі, проте ці костопільські дівчата особливо запали в душу: стильні, сучасні моделі одягу, чітка злагоджена робота та надзвичайна атмосфера творення. Зізнаюся, я отримувала серед них справжній релакс! – зауважила майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Поліна Долганська

 

За словами завідувачки Костопільського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, куратора групи Наталії Харченко, група сильна, усі націлені на найкращі результати, наполегливі та одержимі справою.

 

– У кожної жінки своя цікава, часто непроста доля. Усі вони виховують дітей, доглядають за господарством…Але нова здобута професія надихнула на новий формат життя, на започаткування власної справи та нову організацію роботи,– додала Наталія Харченко.

 

Підтримує колег і голова ДКА, власниця Салону побутових послуг Валентина Рижук: «Слухачки продемонстрували найкращі професійні якості! Роботодавцям потрібні саме такі – організовані, працьовиті, професійні».

 

Навички роботи, професійні вміння та досвід майбутні кравці здобували під час виробничої практики – у ФОП Мирослави Бойко, ФОП Олени Антонюк та ФОП Дмитра Гладиша. Роботодавці задоволені рівнем підготовки кравчинь, переконалися, що їм можна довіряти відповідальну роботу та розраховувати на оперативне й якісне виконання.

 

 

Майстер  виробничого  навчання  Юлія Болюх  поділилася: «З цією групою було добре працювати, вони  креативні, мали багато творчих ідей, і, що важливо, втілили їх у реальність. Були вимогливі до себе і до викладачів».

 

Приємно, що вже є перші сміливі кроки. Слухачка  Лариса Кравчук відкриває власний цех  з  пошиття і ремонту одягу. «Ідею згенерувала у нас на навчанні»,–  додає Наталія Харченко.

 

Зауважимо, що замовник має бути досить потужний, адже в районі активно працює каменеобробне підприємство, яке забезпечує своїх робітників спецодягом. Випускниця подякувала навчальному закладу за цінні знання і вже запросила усіх на відкриття свого підприємства.

 

Слухачі різні за освітою, життєвим, трудовим досвідом та характерами. Серед них: викладач музики та диригент Тетяна Шевчук, фахівець з музичної педагогіки Лариса Кравчук, інженер - будівельник Ярослава Пересунько, вчитель початкових класів Інна Бучинська, багатодітна мати 9-ти (!) дітей Людмила Улянчук, спадкова кравчиня, яка з дитинства хотіла навчитися кроїти і шити, та Лілія Сидорук, мама якої була кравчинею.

 

За старанність, вагомі досягнення і успіхи у професійному навчанні, за високі результати ДКА та нестримне бажання працювати за професією усім випускникам Валентина Рижук вручила свідоцтва державного зразка.

 

 

Гарної, яскравої долі, шановні випускники!

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?