ФК «Малинськ» здобув бронзу | Газета 7 Днів
ФК «Малинськ» здобув бронзу
Відбулися повторні матчі півфіналів Чемпіонату України серед аматорів з футболу. Наші земляки - ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону України, “Вікторії” з Миколаївки – 1:3.
Основний час, як і в першому матчі у Миколаївці, переможця не виявив – такі ж 2:2. Без голів закінчився і додатковий час – 0:0. А у футбольній «лотереї» вправнішими виявилися більш досвідчені гості.
Проте вихід до півфіналу таких престижних всеукраїнських змагань дозволив команді з Малинська вперше у своїй історії завоювати бронзові нагород національної аматорської першості.
7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.