Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Червень 2019
 

Вчора безробітні – сьогодні кваліфіковані робітники (фото) | Газета 7 Днів

Вчора безробітні – сьогодні кваліфіковані робітники (фото)

27.06.2019 09:59
Переглядів:324

Днями успішно завершила навчання група слухачів за професією «Робітник зеленого будівництва». Тож тепер про дизайн і гармонію оточуючого середовища вони дбатимуть кваліфіковано.

 На базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  підготовка таких кваліфікованих робітників триває майже три місяці. За цей час слухачі отримують ґрунтовні знання з цієї професії.

 

Слухачі навчилися якісно й оперативно виконувати роботи під час закладання зелених насаджень, розбивання газонів, скверів і будівництва спортивних майданчиків, а також доглядати за ними в процесі експлуатації.

 

Вони вміють розробляти ландшафтні ескізи, створювати проекти візуалізації озеленення ділянки у форматах 2D . Це дозволяє замовнику побачити реалістичне зображення спроектованих рослин, каменів, відсипки тощо на конкретній території.  

 

 

А в запропонованих 3D варіантах клієнти побачать тривимірне зображення своєї: зможуть віртуально прогулятися ділянкою та зрозуміти задум ландшафтного дизайнера.

 

Випускники навчилися  облаштовувати штучні декоративні водойми, міні-водойми; створювати різні системи поливу - автоматичного, ручного, комбінованого, улаштовувати альпінарії, рокарії, міксбордери, укладати рулонні газони різних видів тощо.

 

– Слухачі виявили неабияку зацікавленість цією творчою професією, продемонстрували гарні досягнення у професійному навчанні та вже мають пропозиції від роботодавців щодо подальшого працевлаштування,– розповіла старший майстер РЦПТО, куратор групи Ірина Танасюк.

 

 

Насичена виробнича практика  у  КП «Міське об'єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» допомогла слухачам здобути нові комунікації, краще оволодіти професійними навичками та зарекомендувати себе перед роботодавцем.

 

Викладач, директор паркового об’єднання Андрій Черепанов  позитивно відгукнувся про співпрацю із навчальним закладом. Він вважає, що ця професія затребувана та перспективна, адже інфраструктура міст урізноманітнюється, з’являються нові зони відпочинку, плануються нові мікрорайони та селища, і це неодмінно потребує кваліфікованих ландшафтних дизайнерів та цікавих творчих ідей.

 

Майстер виробничого навчання  Яна Яковишина якнайактивніших назвала слухачів  Наталію Гнатківську (направлена Рівненським міським центром зайнятості), Наталію Верешко (направлена Рівненською районною філією РОЦЗ), Оксану Тимарську із Черкащини (направлена Черкаською РФ ЧОЦЗ).

 

 

Староста групи Вікторія Іванова від імені слухачів подякувала за цікаве навчання, чудову атмосферу та новий професійний досвід.

 

Завідувач Олександрійського навчального відділення Олександр Сидорець привітав випускників та вручив їм свідоцтва державного зразка.

 

– Досвід та вміння неодмінно приходять під час роботи. Якщо професія обрана серцем, а талант і професійна освіта сприяють повноцінній самореалізації, то таких робітників відразу вирізняють роботодавці,– зазначив Олександр Сидорець.

 

Саме з новим професійним досвідом повертається на Черкащину Оксана Тимарська, на яку вже чекає роботодавець.

 

Цікава і перспективна справа вимагає знань і любові до природи, довкілля, творчого підходу та справжніх дизайнерських якостей.

 

Сьогодні професія «Робітник зеленого будівництва» є затребуваною на ринку праці та дає можливість реалізуватися не лише на підприємствах садово-паркового будівництва, але й займатися підприємницькою діяльністю у цій сфері.

 

Гарні міські краєвиди радують очі, створюють позитивний настрій та роблять навколишнє середовище унікальним і комфортним для життя. Все це завдяки творчим людям – кваліфікованим робітникам зеленого будівництва! Приєднуйтеся до команди професіоналів, навчайтеся у Рівненському центрі ПТО ДСЗ задля створення нового позитивного простору!

 

Телефони для довідок: (0362) 68- 37- 95, (0362) 27 -30- 41.

 

Більше інформації про формування груп слухачів – на офіційному сайті та Інтерактивній карті РЦПТО!

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?