Архів новин

Автоматичний розрахунок субсидій: кому призначили, а кому відмовили? | Газета 7 Днів

Автоматичний розрахунок субсидій: кому призначили, а кому відмовили?

02.07.2019 16:18
Переглядів:780

Після закінчення строку отримання житлових субсидій на опалювальний сезон, які нараховувалися по 30 квітня, міське управління праці та соціального захисту населення відповідно до чинного законодавства провело їхній перерахунок на не­опалювальний сезон без звернень громадян.

Підставою для автоматичного перерахунку служить нормативний документ, а саме пункт 16 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 № 848 (зі змінами та доповненнями в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373). Відтак з 1 травня автоматичному перерахунку субсидії на наступний строк підлягали 18 638 домогосподарств. Це крім осіб, яким необхідно подати нові заяви та декларації.

У травні працівники нашого управління перерахували субсидії для 14 322 домогосподарств. Із них 6720 домогосподарствам субсидія протягом неопалювального сезону буде виплачуватись у грошовій готівковій формі. А ось 7620 домогосподарствам субсидія не призначена, оскільки її розрахунок має від’ємне або нульове значення, тобто рівень їхніх доходів перевищує законодавчо встановлене відсоткове співвідношення до розміру плати за житлово-комунальні послуги в літній період. Проте з початком опалювального сезону цим громадянам знову проведемо автоматичний розрахунок субсидії.

Крім того, 4316 домогосподарствам у призначенні субсидії відмовлено. В їхньому числі 1779, у яких є прострочені заборгованості з оплати послуг. Не призначено субсидії і 2537 домогосподарствам, у складі яких є особи або члени сімей, у яких нема доходів, або їхні доходи менші від розміру мінімальної заробітної плати, чи ними не сплачено єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове пенсійне страхування. Можливість призначення субсидії цим громадянам у грошовій безготівковій формі буде розглядатись після подання ними заяви і декларації в разі врегулювання питань, що стали причиною відмови у призначенні субсидії.

Упродовж травня – червня 1276 громадян уже звернулось за призначенням субсидії.

Маргарита ЖОЛОБОВА, начальник відділу з призначення держдопомог міського управління праці та соцзахисту населення

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?