Архів новин

Без оновленої довідки путівки не дадуть | Газета 7 Днів

Без оновленої довідки путівки не дадуть

02.07.2019 18:36
Переглядів:261

Це треба знати ветеранам війни та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку для отримання послуг санаторно-курортного лікування.

Поновити необхідно медичну довідку форми 070/о (її видає сімейний або лікуючий лікар). Кому саме це треба зробити? Ветеранам війни та особам з інвалідністю, які понад три роки перебувають на обліку для отримання санаторно-курортної путівки в управлінні праці та соціального захисту населення м. Рівне та бажають у подальшому отримати послуги санаторно-курортного лікування.

У разі непоновлення такої довідки особу, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімають з такого обліку. Тобто ті, хто зареєстрований до 1 січня 2017 року, будуть зняті з обліку цього року, якщо не подадуть оновлені медичні довідки форми 070/о.

Анна ІГНАТОВА, начальник відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці міського управління праці та соцзахисту населення

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?