Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Без оновленої довідки путівки не дадуть | Газета 7 Днів

Без оновленої довідки путівки не дадуть

02.07.2019 18:36
Переглядів:135

Це треба знати ветеранам війни та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку для отримання послуг санаторно-курортного лікування.

Поновити необхідно медичну довідку форми 070/о (її видає сімейний або лікуючий лікар). Кому саме це треба зробити? Ветеранам війни та особам з інвалідністю, які понад три роки перебувають на обліку для отримання санаторно-курортної путівки в управлінні праці та соціального захисту населення м. Рівне та бажають у подальшому отримати послуги санаторно-курортного лікування.

У разі непоновлення такої довідки особу, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортною путівкою, знімають з такого обліку. Тобто ті, хто зареєстрований до 1 січня 2017 року, будуть зняті з обліку цього року, якщо не подадуть оновлені медичні довідки форми 070/о.

Анна ІГНАТОВА, начальник відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці міського управління праці та соцзахисту населення

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 10 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?