Архів новин

Рівнерада запровадила новий вид виплат | Газета 7 Днів

Рівнерада запровадила новий вид виплат

02.07.2019 17:48
Переглядів:716

Для посилення соціального захисту і надання додаткових соціальних гарантій на місцевому рівні шостий рік поспіль за рахунок коштів міського бюджету м. Рівного, передбачених на виконання заходів Комплексної міської соціальної програми «Турбота», здійснюється підтримка родин загиблих (померлих) учасників АТО, ООС та Революції Гідності.

Напрямки цієї підтримки щороку розширюються.

Хоча на рівні держави й запроваджено низку пільг і соціальних гарантій для членів родин загиблих (померлих) учасників АТО та ООС, однак цього недостатньо, тому на початку цього року з ініціативи міського голови Рівного Володимира Хомка управління праці та соціального захисту населення розробило зміни до Комплексної міської соціальної програми «Турбота». Вони затверджені рішенням Рівненської міської ради від 25 квітня за № 5897. Згідно зі змінами у Рівному запроваджено новий вид виплат для дітей загиблих (померлих) учасників АТО, ООС та Революції Гідності.

Ці виплати регламентуються «Положенням про порядок проведення в 2019 році щомісячних цільових соціальних виплат дітям, які зареєстровані та фактично проживають у м. Рівному, батьки яких загинули (пропали безвісти) під час безпосередньої участі в АТО та ООС чи померли внаслідок травми, поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО та ООС у період їх проведення, а також загинули під час Революції Гідності». Документ затверджено розпорядженням міського голови від 21 травня 2019 року за № 492-р. 

Відповідно до положення право на призначення цієї виплати надається дітям, яким згідно з п.1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» встановлено статус особи, на яку поширюється чинність цього закону та які на момент звернення за її отриманням зареєстровані та фактично проживають в м. Рівному. До цієї ж категорії належать діти, які змінили реєстрацію місця проживання з м. Рівного, вступивши на навчання за денною формою у професійно-технічні та вищі навчальні заклади І–ІV рівнів акредитації, що розташовані за межами Рівного.

Призначаються виплати з місяця звернення по 31 грудня 2019 року і виплачуються щомісячно до досягнення дитиною 18 років. Якщо ж дитина навчається за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах І–ІV рівнів акредитації – до закінчення такою дитиною навчального закладу, але не довше ніж до досягнення нею 23-річного віку.

Виплати здійснює управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськ­виконкому дітям до 18 років у розмірі одного прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку, а з 18 років до досягнення 23-річного віку – одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Протягом травня – червня отримали виплати 20 таких дітей віком від 5 до 22 років, серед яких 18 неповнолітніх, на загальну суму 79 006 гривень.

Ганна ДУДНИК, головний спеціаліст відділу соціально-побутового обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці міського управління праці та соціального захисту населення

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?