Архів новин

Субсидії: найскладніші ситуації розглядає комісія | Газета 7 Днів

Субсидії: найскладніші ситуації розглядає комісія

02.07.2019 15:07
Переглядів:555

Остаточне рішення вона приймає на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

За опалювальний сезон 2018-19 року комісія Рівненського міськвиконкому з питань призначення всіх видів соціальної допомоги та надання пільг за фактичним місцем проживання розглянула 5500 заяв громадян про призначення житлових субсидій і державних соціальних допомог та надання пільг. Для цього члени комісії збиралися на свої засідання 32 рази.

Найчастіше громадяни зверталися до нашої комісії із заявами для призначення житлової субсидії у разі відсутності доходів у когось зі складу домогосподарства чи отримання доходів, менших від розміру мінімальної заробітної плати (1708 заяв), та для призначення субсидії без урахування громадян, які зареєстровані, але не проживають у домогосподарстві (1620 заяв).

Рішення про призначення житлової субсидії чи відмову в її призначенні у таких випадках комісія приймала на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Підкреслю, що якщо за призначенням житлової субсидії звертаються особи, у домогосподарствах яких є непрацюючі члени сім’ї, то позитивне рішення про призначення житлової субсидії в містах обласного значення комісія приймає лише за певних обставин. Вони прописані в Положенні про порядок призначення житлових субсидій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 № 848 (зі змінами та доповненнями). 

Ми відмовили лише одному відсотку заявників. Виходячи з конкретних обставин, що склалися, для більшості заявників, які звертались до комісії, субсидія призначена.

Світлана НАГОРНА, заступник начальника відділу з призначення державних допомог міського управління праці та соціального захисту населення, секретар комісії

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?