Архів новин

«Буща папороть»: зберігає та популяризує народне мистецтво | Газета 7 Днів

«Буща папороть»: зберігає та популяризує народне мистецтво

03.07.2019 12:51
Переглядів:461

Третій обласний етно-еко фестиваль  «Буща папороть 2019» відбудеться 6–7 липня у селі Буща, що на Здолбунівщині.

Уже третій рік поспіль зберуться шанувальники народних традицій та культурної спадщини на обласний відкритий етно-еко фестиваль «Буща папороть 2019».

 

Організатори фестивалю прагнуть зберегти та популяризувати народні традиції, культурну спадщину поліського регіону. Їх переймають питання розвитку, підтримки етнотворчості, туризму та промоції рекреаційного потенціалу Здолбунівщини. Серед учасників фесту вони хочуть сформувати екологічний світогляд, пропагують бережливе ставлення до навколишнього довкілля.

 

Фестиваль запропонує  учасникам альтернативний спосіб організації відпочинку сімей, молоді, корпоративних колективів. А ще об’єднує в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

 

«Буща папороть» є інструментом зрушення розвитку сільських територій, зеленого й екологічного туризму, туристичної інфраструктури та фестивального руху на Здолбунівщині. Через комунікацію та творчість фестивальна аудиторія актуалізує свідоме відношення до здоров’я, дозвілля, рідної природи, суспільства, самобутню українську культуру.

 

В програмі фестивалю : відкритий турнір з міні-футболу; екскурсії екостежкою «Від Волині до Поділля»; виставки та майстер-класи народних майстрів; руханки та флешмоби «Ранкова роса»; майстер-клас з йоги «Екосвідомість»; толока народних умільців та виїзна торгівля; мистецька програма за участю творчих аматорських колективів Рівненщини – «Вогнецвіт»; купальські обрядодійства – одягання «Марени», хороводи, пускання вінків на річку Збитинку, запалення багаття.           

 

На фестивалі будуть працювати такі локації: «Чарзілля» - НПП «Дермансько-Острозький», «Музейні старожитності» - Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею та локація бущанської громади.

 

А також на території буде діяти дитяча галявина та забавки для малечі, запуск повітряних зміїв, розваги для сильних та мужніх, лицарі, лучники, вівці та катання на конях і возах, презентація сімейних молочних ферм, зона барбекю та наметове містечко. Всіх бажаючих   частувати кулішем, юшкою та продуктами бджільництва.

 

 Хедлайнером фестивалю буде етно-гурт «Дуліби». Вкінці етно-еко фесту відбудеться етно-вечірка під зорями та феєричне шоу «Вогняне диво».

 

 Гостинно запрошуємо на обласний  відкритий етно-еко фестиваль «Буща папороть»!

 

 Джерело: Рівненський обласний центр народної творчості

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?