Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Петренко пообіцяв нижчі тарифи, а Нищук – інвестиції | Газета 7 Днів

Петренко пообіцяв нижчі тарифи, а Нищук – інвестиції

04.07.2019 14:16
Переглядів:242

А ще урядовці поспілкувалися з рівненським журналістом Олександром Курсиком на важливі соціальні теми

Днями на Рівненщині побували одразу два урядовці – міністр юстиції України Павло Петренко та міністр культури Євген Нищук.  Обоє, як запевнили,– з робочими візитами.

Так, міністр юстиції України Павло Петренко завітав до нас у рамках урядової програми щодо передачі повноважень на місця і децентралізації. На прес-конференції він розказав журналістам, що у Костополі побував на відкритті прозорого офісу сервісного центру, де зручно й оперативно люди зможуть зареєструвати шлюб, новонароджену дитину, оформити зміну прізвища чи отримати дублікат втраченого документа. Посадовець запевняє, що на все про все вистачить 15 хвилин!

Павло Петренко розповів, як переймається і він особисто, і уряд в цілому питаннями захисту українських споживачів, які значно переплачують за житлово-комунальні послуги. Каже, що Міністерство юстиції в рамках діючої системи надання безоплатної правової допомоги фіксує велику кількість звернень по всій країні щодо необґрунтовано завищеної плати за комунальні послуги. 

 

Отож Кабмін нещодавно прийняв відповідну постанову щодо затвердження обґрунтованих тарифів на тепло і гарячу воду. Відтак одна гігакалорія в наступному опалювальному сезоні коштуватиме 1400 гривень.  Міністр радить людям не переплачувати. Усім, хто отримає за накопичені борги позови до суду, обіцяє правову підтримку від управління юстиції, а згодом і компенсації. Правда, як цей механізм діятиме, не пояснив. 

До 15 липня Міністерство юстиції зобов’язується опублікувати публічний реєстр так званих комунальних баронів. А до 1 вересня КРУ перевірить усі підприємства-монополісти, що надають тепло, на предмет обґрунтування ціни.

Під час візиту до Рівного столичних гостей зустрічав і супроводжував рівненський журналіст і депутат міської ради Олександр Курсик. Він не тільки поспілкувався з обома міністрами, а й показав їм наше місто.  

У ході зустрічі міністр юстиції знову наголосив на можливості зниження тарифів для рівнян вже цієї осені. Павло Петренко запевнив Олександра Курсика, що всі міста обласного значення перед­усім мають знизити тарифи на тепло й гарячу воду відповідно до рішення уряду. Найближчим часом контролюючі правоохоронні органи проведуть аудит усіх теплопостачальних компаній та оприлюднять інформацію про зловживання на місцях.

З міністром культури Євгеном Нищуком Олександр Курсик спілкувався про історичні місця Рівного, реконструкцію будівель і можливість відновлення історичних пам’яток. Також міністр акцентував увагу на інвестиціях у креативні індустрії та відродження народних ремесел. Говорили й про реформування початкових мистецьких шкіл та про зміни в навчальних програмах. 

– Ці дві зустрічі з міністрами точно будуть корисні Рівному. Під час екскурсій з Павлом Петренком і Євгеном Нищуком ми спілкувались на важливі теми: від соціальних до культурних, обговорили актуальні проблеми галузей та нашого міста. Міністри пообіцяли долучати Рівне до загальноукраїнських програм і агітувати інвесторів, щоб ті йшли з грошима саме у Рівне.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?