Архів новин

«Брехня» під закриття театрального сезону (фото) | Газета 7 Днів

«Брехня» під закриття театрального сезону (фото)

05.07.2019 10:08
Переглядів:720

Доброю традицією у рівненському драмтеатрі стало під завісу театрального сезону робити прем’єру запрошених режисерів.

На цей раз своїм доробком поділилася київська режисерка Анна Козирицька, яка  запропонувала театралам по-новому переглянути п’єсу Володимира Винниченка «Брехня».

 

Перше, що кидається в очі – це те, що всі актори одягнені в костюми одного кольору. Крій і фасони одягу виконавців відповідають початку ХХ століття - періоду написання п’єси. Та розглядати однотонний одяг швидко набридає, натомість глядач, який любить смакувати деталями, зможе легше зосередитися на самій суті: змісті слів, багатстві інтонацій, насиченому емоційному спектрі.

 

 

Сама ж вистава – про крихкі моральні цінності, які зіштовхуються з усвідомленим почуттям обов’язку. Головна героїня Наталія Павлівна (Оксана Муріна) заміжня за Андрієм Карповичем (Сергій Бондарук ), почуття до якого за роки шлюбу стали рутиною.

 

Прагнучи вилізти з тенет самопожертви, жінка дозволяє собі палко покохати  молодого поета Тося (Давид Стеблюк). Випадковим свідком жіночої зради стає помічник чоловіка Іван Стратонович (Олег Ягелюк), який і сам ласий чекати, аби бути поруч з такою  жінкою провести життя. Чи вдасться знайти компромісний вихід, дізнаються ті, хто завітає на прем’єру.

 

 

Вистава захоплює не лише пікантними поворотами сюжету, але цікавим музичним оформленням, що демонструє бездоганні художні смаки усіх дійових осіб п’єси.

 

Оксана ПИЦЬКА, фото Анатолій МІЗЕРНИЙ

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?