Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Липень 2019
 

Небезпечні відходи в Тинному буде утилізовано | Газета 7 Днів

Небезпечні відходи в Тинному буде утилізовано

05.07.2019 14:17
Переглядів:165

Депутати Рівненської міської ради від ВО «Свобода» оперативно відреагували на звернення народного депутата України від м. Рівного Олега Осуховського стосовно усунення екологічної загрози в мікрорайонні Тинне.

Свободівці зареєстрували проект рішення, в якому ініціюють виділення з резервного фонду міського бюджету 410 тисяч гривень на утилізацію небезпечних отрутохімікатів, які виявлено в Тинному. Це дасть можливість вивезти контейнери зі шкідливими речовинами на утилізацію в Баранівку, що в сусідній області.

Водночас Олег Осуховський зазначає, що прокуратура Рівненської області у відповідь на його депутатське звернення повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом забруднення земель шкідливими речовинами, що створило загрозу для здоров’я людей і довкілля.

Нагадаємо, що 13 червня на прийомі громадян, який проводив народний депутат Олег Осуховський у м. Рівному, мешканці мікрорайону Тинне розповіли про екологічну загрозу в тій місцевості. Олег Осуховський із заступником голови Рівненської облради Олексієм Бучинським та головою екологічної комісії облради Володимиром Валявкою вирушили на місце. Разом із місцевими мешканцями вони виявили сім контейнерів з отрутохімікатами.

Олег Осуховський звернувся в Управління ДСНС України у Рівненській області, щоб воно оперативно зайнялося ліквідацією екологічної загрози в Тинному. Також народний депутат звернувся в правоохоронні органи – ГПУ, СБУ, ДСНС і Міністерство екології, аби негайно відреагували на ситуацію та виявили осіб, які створили загрозу для довкілля і здоров’я людей.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 1 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?