Архів новин

За півроку сплатили 2,4 мільярда гривень єдиного соціального внеску | Газета 7 Днів

За півроку сплатили 2,4 мільярда гривень єдиного соціального внеску

09.07.2019 10:30
Переглядів:299

За інформацією Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області, за перше півріччя  роботодавці Рівненщини сплатили  2,4 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Такі темпи росту сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) перевищують рівень надходжень минулого року на 20 %, а це – 396 мільйонів гривень.

  

Ухиляючись від офіційного укладання трудових відносин, виплачуючи заробітну плату «в конвертах», роботодавець фактично позбавляє працівника захисту своїх трудових прав.

 

А це і право на основну та додаткову відпустки, і на оплату лікарняного, на отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, отримання допомоги по безробіттю залежно від страхового стажу та безліч інших.

 

Податківці застерігають, що через несплату єдиного соціального внеску і податків наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержати зароблену пенсію за віком, через інвалідність та в інших випадках, передбачених законодавством, адже пенсію призначають виключно з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

 

 Джерело:  ГУ ДФС у Рівненській області

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?