Архів новин

Дільниці у Рівному змінюють свої адреси | Газета 7 Днів

Дільниці у Рівному змінюють свої адреси

11.07.2019 12:37
Переглядів:603

Змінено місце розташування трьох виборчих дільниць у Рівному (ТВО № 152).

 Відповідне рішення на своєму засіданні ухвалила ЦВК, внісши зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

 Зокрема, перенесено місцезнаходження виборчої дільниці № 560936, що була у приміщенні Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу (вул. Соборна, 10) до гуртожитку Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу (вул. Соборна, 5).

 Виборчу дільницю № 560981 з гуртожитку (вул. Фабрична, 4а) перенесли до приміщення школи № 22 (просп. Князя Романа, 14а).

 А виборча дільниця № 560983, що розміщувалася в гуртожитку № 9 (вул. Фабрична, 20), діятиме в навчальному закладі «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» (просп. Генерала Безручка, 3).

Із межами й адресами виборчих дільниць можна ознайомитись на сайтах Центральної виборчої комісії https://www.cvk.gov.ua/ та Рівненської міської ради http://www.city-adm.rv.ua

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?