Архів новин

Друга міська лікарня Рівного зайняла свою нішу | Газета 7 Днів

Друга міська лікарня Рівного зайняла свою нішу

18.07.2019 13:22
Переглядів:871

У міській лікарні № 2 відкрили після реконструкції оновлене відділення клінічної неврології та нейрореабілітації, подібного до якого немає в жодному комунальному медзакладі краю, а може, й України. Його облаштували за сучасними медичними стандартами.  

Тут обіцяють використовувати передові світові комплексні методики для відновлення здоров’я.

Як  ми вже повідомляли, реконструкція тривала впродовж двох років. Відділення відремонтували, перепланували, придбали і встановили сучасне обладнання, аби хворі з неврологічними недугами, після інсультів могли відновитися та повернутися до звичного життя. Зокрема, тут встановлено реабілітаційну клітку (універсальна кабіна для підвісної терапії), тренажери для відновлення рухливості кінцівок, масажний стіл, ванну для гідромасажу та інші пристрої для реабілітації. Всі палати обладнані з урахуванням особливих потреб майбутніх пацієнтів. 

Невдовзі у відділенні планують оновити ліфт, встановити додаткове обладнання. Тут одночасно зможуть лікуватися 25 хворих.

У відділенні працюватимуть досвідчені лікарі-неврологи, реабілітологи, психологи, афазіологи (фахівці, які допомагають відновити мовлення після пошкодження головного мозку), кінезітерапевти (лікування рухом). Вони надаватимуть пацієнтам комплексну допомогу, адже при неврологічних недугах, як правило, порушено кілька функцій організму,– розповіла завідувачка відділення клінічної неврології та нейрореабілітації Ярина Брожик

Аналогів цього відділення в області немає. 

Тим часом головний лікар КНП «Міська лікарня № 2» РМР Олександр Шегера зазначив, що створити унікальний осередок реабілітації і відновлення вдалося завдяки підтримці міської влади, депутатського корпусу. Раніше, коли лікарня була в підпорядкуванні Львівської залізниці, багато років коштів на її розвиток не виділяли. 

На оновлення відділення за два роки витратили 3,7 млн грн, 400 тисяч з яких – власні кошти медзакладу. Решту виділили з міського бюджету. 

У день відкриття відділенню клінічної неврології та нейрореабілітації вручили відзнаку всеукраїнського проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», яка засвідчує високий рівень надання медико-санітарної допомоги. Ця ініціатива здійснюється в нашій державі з 2012 року, заснували її Асоціація медсестер України та ГО «Служба інфекційного контролю». У відділенні провели гігієнічний аудит, навчання персоналу. Його внесли до відповідного національного реєстру. За рік представники всеукраїнського проекту повторно перевірять рівень дотримання всіх санітарних норм. 

Пряма мова  

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО: 

– В останні роки ми вкладаємо чимало в розвиток медичної сфери, оновлення таких наших великих медустанов, як центральна міська лікарня, пологовий будинок, міська лікарня № 2. В умовах медичної реформи кожен заклад має знайти свою нішу, те, чим відрізнятиметься від інших, чим приваблюватиме до себе пацієнтів. Тут із цим уже впоралися: у сфері реабілітації і відновлення хворих з неврологічними недугами міській лікарні № 2 немає конкурентів. Тепер цей напрям потрібно розвивати.

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?