Архів новин

Поштова: свято у стилі ретро | Газета 7 Днів

Поштова: свято у стилі ретро

18.07.2019 13:06
Переглядів:1490

Для багатьох рівнян та гостей обласного центру свято однієї з найстаріших вулиць міста – Поштової, яка в неділю відсвяткувала свій черговий день народження, стало унікальною можливістю побувати в колишньому Рівному. Адже все було пронизане атмосферою давнини. 

Давно призабуті й запилені образи враз ожили і стали надзвичайно актуальними. І чим далі занурював нашу уяву той чи інший образ, тим більше уваги перехожих привертав. 

Кожен намагався зупинити мить і зробити фото на пам’ять. 

Не упустив такої нагоди й міський голова Рівного Володимир Хомко, який є постійним учасником свята Поштової. 

– Це прекрасне свято. Мені подобається ця традиція, яка народилася на наших очах. Буквально останні 10–15 років багато вулиць міста, особливо історичних, проявляють бажання святкувати день свого народження. Це дуже добре, бо в людей є можливість зустрітися, поспілкуватися, згадати історію вулиці, зануритись у святкову атмосферу. Молоде покоління, мабуть, не знає, а моє – пам’ятає, що тут, на Поштовій, свого часу була знаменита «Стройка» (Будинок культури будівельників – ред.), де ми провели немало своїх хороших юних років. Поштова – вулиця маленька своєю протяжністю, зате велика своєю історією,– наголосив Володимир Хомко. 

Всі бажаючі могли долучитися до екскурсії вулицею імені старої пошти, переглянути старі фото, послухати пісень чи затанцювати вічно молоде танго. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?