Архів новин

Телепортацію в часі здійснили учасники видовищного історико-культурного дійства | Газета 7 Днів

Телепортацію в часі здійснили учасники видовищного історико-культурного дійства

18.07.2019 13:45
Переглядів:454

Фестиваль «Погорина. Урочище Чадорож-2019» на острові у Хотині Рівненського району зібрав у неділю охочих помандрувати в добу Київської Русі.

Створили особливу фестивальну атмосферу фахівці військово-історичної реконструкції з Чернігова, Чернівців, Києва, Львова. 

Приміряючи середньовічні костюми, обладунки, розмахуючи мечем чи стріляючи зі списа, кожен відчував себе жителем часів княжої доби. Адже всі костюми – ручної роботи, зшиті з якісних тканин і оформлені домотканими тасьмами. 

Родзинкою фестивалю став реконструйований бій лицарів «лава на лаву». Кому ж до вподоби мирні заняття, міг повчитися ковальській справі чи рукоділлю, поспати на соломі, чи посмакувати давно забутих страв, або ж просто зробити фото серед мальовничої природи. 

Учасникам фестивалю сподобався і виступ чернівецького гурту «Бурдона Черна». Його музика наповнила острів особливою енергетикою, що сприяла мандрам у часі. 

Свято вдалося на славу, бо приїхало до тисячі туристів, яких зацікавила змістовна програма. Голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук, який прагне у своєму регіоні розвивати туризм, пообіцяв сприяти в організації фестивалю і на другий рік. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?