Архів новин

«Зелене Купало в літо упало» | Газета 7 Днів

«Зелене Купало в літо упало»

18.07.2019 13:40
Переглядів:443

У Корці, на мальовничих берегах річки Корчик, минулої суботи традиційно вирувало унікальне свято народної творчості. Цього року фестиваль «Зелене Купало в літо упало» вперше проводили у статусі всеукраїнського.

У невеличкому, але відомому далеко за межами України, містечку зібралося чимало охочих доторкнутися до обрядово-пісенної спадщини нашого народу. Приїхали творчі колективи з Волинської, Житомирської, Київської, Луганської, Львівської, Рівненської та Хмельницької областей. Не упустили слушної нагоди себе показати і на людей подивитись аматори сцени з дев’яти районів Рівненщини, які розпочали фестивальне дійство з урочистої ходи. 

Учасники та гості мистецького свята активно відвідали презентацію агросадиб району «Гостинна Кореччина запрошує» та долучилися до фольклорного дійства «Петрівочка – мала нічка». 

Затим у «Святковому розмаї» усім присутнім дарували свої пісні й танці. 

У конкурсі «Купальська красуня» вибирали найкрасивішу дівчину і вінок, якого кожна учасниця сплела власноруч. 

До вподоби всім припало театралізоване купальське дійство «Чари купальської ночі», естрадна програма відомого українського фольк-гурту «GG Гуляй Город», народні гуляння та святкове «Fire show». 

На березі річки Корчик працювало чимало торгових майданчиків, що пригощали всіх учасників народного свята різноманітними смаколиками. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 16 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?