Архів новин

33, 5 мільйони гривень податків сплатили сільгоспвиробники | Газета 7 Днів

33, 5 мільйони гривень податків сплатили сільгоспвиробники

19.07.2019 10:18
Переглядів:285

За перше півріччя аграрії області, які працюють за спрощеним оподаткуванням, сплатили до місцевих бюджетів 33,5 мільйона гривень єдиного податку.

За інформацією ГУ ДФС у Рівненській області, цьогорічна сплата єдиного податку  майже на 2 мільйони гривень  перевищує показники за аналогічний період минулого року.

 

Найбільші суми податку надійшли до бюджетів Млинівського району - 5,2 млн. грн., Радивилівського району – 4,5 млн.грн. та Рівненського району - 4,1 мільйона гривень.

 – Позитивна динаміка сплати єдиного податку до місцевих скарбниць засвідчує прагнення краян розвивати власну справу і сумлінно платити податки, адже бюджет – це безпосереднє джерело видатків на потреби громади, а єдиний податок - одне із джерел, що його стабільно наповнює,– зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Нагадаємо: до  четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники фізичні та юридичні особи, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

 

Джерело: ГУ ДФС у Рівненській області

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?