Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2019
 

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в include() (рядок 28 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/sites/all/themes/sevendays/templates/views/all_news/views-view-fields--all-news--block.tpl.php).×

Новини Рівного | Газета 7 Днів

Новини Рівного

All news

Два нових тролейбуси «Дніпро Т203» найближчим часом з’являться в Рівному.

... Читати далі»

Програма святкових заходів 

... Читати далі»

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості укрупнена робітнича професія «Робітник фермерського господарства», за якою впродовж майже року відбувається навчання  слухачів на базі Олександрійського навчального відділення, передбачає підготовку кваліфікованих тваринників та доярів 4 розряду, трактористів – машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А1», водіїв автотранспортних засобів категорії «С» та «В», слюсарів з ремонту с/г машин та устаткування 3 розряду. На таких універсальних робітників завжди чекають фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства.

... Читати далі»

80 рівненських дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування мають право на отримання житла коштом держбюджету. Очікується, що цільова субвенція надійде в область до кінця року. 

... Читати далі»

Трохи більш як за тиждень у школярів почнеться новий навчальний рік. Їх чекають не лише нові знання, а й зміна деяких ключових правил шкільного життя. 

... Читати далі»

До 1 вересня всі школи Рівного та області будуть забезпечені новими підручниками. 

... Читати далі»

Незвичний ручний пристрій для обробітку грунту в Рівненському відділенні Малої академії наук змайстрували і запатентували ще шість років тому. Але роботи над його удосконаленням не припиняють. 

... Читати далі»
Знову підпал?
23.08 12:19
Кримінал

23 серпня о 03:15 до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Степана Дем’янчука обласного центру сталося загоряння автомобіля.

... Читати далі»

Рівненський бізнесмен, а заодно агроном за фахом і селекціонер-любитель Анатолій СИДОРУК власноруч вивів п’ять сортів бегонії шестирічної селекції. Деякі з них схрещені між собою. Окремі кущі аж вгинаються під вагою гігантських квіток. Йому вдалося застосувати на практиці набуті знання агронома і багаторічний досвід селекціонування. Сьогодні квітникар дає поради щодо вирощування і селекції бегоній:

... Читати далі»
Новоспечених кухарів оцінили професіонали
23.08 11:43
Суспільство, В Україні

РЦПТО дає можливість не просто здобути професію, а й стати майстром своєї справи завдяки викладачам та партнерам.

... Читати далі»

Сторінки

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?