Архів новин

Місцеві громади за землю отримали понад 228 мільйонів | Газета 7 Днів

Місцеві громади за землю отримали понад 228 мільйонів

24.07.2019 16:47
Переглядів:350

За перше півріччя  до місцевих скарбниць області надійшло 228,2 млн. грн. земельного податку. У порівнянні з минулорічними показниками надходження зросли  на 60,4 млн. грн.  або на  36 %. 

Про такі надходження йдеться в  інформації ГУ ДФС у Рівненській області.

 

Найбільші суми надходжень отримали місцеві громади Рівненського району – 45,3 млн. грн., Рівного – 40 млн. грн., Вараша -19,6 млн. грн., Сарненського району - 19 мільйонів гривень. 

«Позитивна динаміка у зборі плати за землю з одного боку є свідченням сумлінного ставлення платників області до виконання свого обов’язку щодо сплати податків, а з іншого – результатом спільних зусиль фіскальної служби Рівненщини з органами місцевого самоврядування в напрямі залучення власників земельних ділянок та землекористувачів до оподаткування»,- зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

 Податківці нагадують, що нарахування фізичним особам сум земельного податку проводять контролюючі органи (за місцем знаходження земельної ділянки). Вони надсилають (вручають) платникам за місцем їхньої реєстрації до 01 липня поточного року податкові повідомлення-рішення про внесення земельного податку та/або орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

 

Для звірки нарахування земельного податку власники землі можуть звернутися до ДПІ за місцем реєстрації (прописки).

 

Джерело: ГУ ДФС у Рівненській області

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?