Архів новин

«Open Space»: лише у Рівному більше 10 тисяч | Газета 7 Днів

«Open Space»: лише у Рівному більше 10 тисяч

24.07.2019 15:24
Переглядів:456

А якщо точніше, то у Рівному послугами центру «Open Space» за рік скористалося  10 785 громадян.

 Центр «Open Space», що функціонує на базі Рівненського міського відділу ДРАЦС, надає послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. 24 липня відзначає свою першу річницю.

– Рік тому ми відкрили перший у Рівненській області «Open Space». Переваги його роботи вже змогли відчути більше десяти тисяч громадян, які скористалися сервісами центру європейського зразка з надання послуг у сфері ДРАЦС. Важливо, щоб люди максимально швидко, просто і зручно отримуали необхідні послуги. Офіс «Open Space» став підтвердженням наших прагнень надавати громадянам якісний державний сервіс, – зазначила начальниця Рівненського міського відділу ДРАЦС Галина Давидюк.

Сучасний офіс, електронна черга, простора зона для очікування, дитячий куточок, пост-термінал для здійснення оплати безпосередньо на місці – в таких умовах нині отримують державні послуги у сфері ДРАЦС рівняни та гості Рівного. Швидко і без черг у форматі «єдиного вікна» тут можна отримати свідоцтво про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтво про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з державного реєстру актів цивільного стану. Загалом в рівненському «Open Space» надають 15 послуг. Щодня тут обслуговують близько 100 громадян.

 

За перший рік роботи до центру подали 2467 заяв про державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу та зміни імені. З них найбільше – 1136 заяв – щодо державної реєстрації шлюбу.Видано 2919 витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (найбільше витягів про державну реєстрацію шлюбу – 1109). Також видано 3949 повторних свідоцтв (про народження, шлюб, розірвання шлюбу, зміну імені, смерть).

 

Нагадаємо, що у червні цього року відкрився другий в області «Open Space» у Костополі. Відтепер і місцеві жителі, і гості міста мають можливість отримувати послуги у сфері ДРАЦС у новому сучасному приміщенні за європейськими стандартами.

 

Джерело: прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
6 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?