Архів новин

Казковий майданчик для дітей створило ОСББ у Рівному | Газета 7 Днів

Казковий майданчик для дітей створило ОСББ у Рівному

25.07.2019 18:47
Переглядів:846

З думкою про дітей і для дітей. Саме так народжувався дитячий майданчик у дворі одного з найбільших у Рівному ОССБ, що на вулиці Євгена Коновальця, 6. 

 Називається наше ОСББ «Сонячне-Рівне», бо нам, мешканцям величезної, на 10 під’їздів багатоповерхівки, хотілося внести більше сонця і позитиву в наше життя. І ми спільно робимо це крок за кроком. Що ж до дитячого майданчика, то задум про його створення виносили довго. Нам хотілося зробити його багатофункціональним, який би призначався не тільки для ігор, а й мав навчальний, виховний та розвивальний зміст. Тому ми сіли за круглий стіл у роздумах, що б такого цікавого придумати для дітей. До того ж, не використовуючи кошти з рахунку ОСББ, а зробити своїми силами та з допомогою небайдужих людей. 

 Бажання було дуже велике, тому робота розпочалась і закипіла зразу, наступного ж дня. У бій, як у відомому фільмі, пішли одні старики. Обладнання на майданчику росло як гриби після дощу. Щоб створити цю красу, якою тепер користується майже весь мікрорайон Північний, нам довелося майже пів року провести в підвалі.

 Чому в підвалі? Тому що хотілося зробити для дітей сюрприз. До того ж там ми не залежали від погодних умов і часу. А виготовлення деякого обладнання потребувало чималих затрат часу. Долучилась до створення майданчика практично вся громада будинку, але технічно виготовлення обладнання взяла на себе одна людина. Це активний член нашого правління Віктор. Його прізвища не називаю, бо на це мені не дали згоди. Та мушу сказати, що ця людина із самого початку загорілася моїми ідеями. Адже за фахом я педагог і тривалий час працювала з маленькими дітьми. Пан Віктор потім і сам почав видумувати різноманітні цікавинки. 

 Так на майданчику з’явився мотоцикл-гойдалка (або качалка), автомобіль, тарзанка, скакунець… Дерев’яний будиночок обладнано іграшковою газовою плитою, меблями, посудом. Мало того що ця людина самотужки виготовляла це обладнання, то ще й використовувала, в основному, свої матеріали. Щоправда, небайдужі мешканці з 1 по 5-й під’їзди допомагали хто чим міг, у тому числі фінансово. 

 На зібрані кошти купували саморізи та матеріали, яких не вистачало для втілення оригінальних задумів. Майданчик став цікавим місцем для прогулянок малечі та фотосесій. 

 До нас ідуть усі охочі, та декому з них байдуже до оригінального обладнання. Шкода, що не всі цінують цю працю на благо громади та не вчать дітей берегти майно. Тимчасом як батьки розважаються в мобільних телефонах, діти ламають усе підряд. Прикро те, що дорослі ще й негативно реагують на зауваження. А на майданчику ж є математичний куточок, де діток можна навчати математиці і математичним поняттям. В будиночку є дитяча література і посуд, що теж можна використати з користю. 

 Тепер обладнання потребує ремонту. Через газету звертаюся до молодих мам і дідусів із проханням про допомогу у фарбуванні та ремонті обладнання дитячого майданчика. Дуже хочу, щоб усі полюбили і берегли наш майданчик так, як люблять його діти нашого двору та його творці. Адже Україна починається з нашого двору. 

Світлана ДАЛЬКО, голова ОСББ «Сонячне-Рівне»

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?