Архів новин

Рівняни підтримали «Слуг народу» | Газета 7 Днів

Рівняни підтримали «Слуг народу»

23.07.2019 10:48
Переглядів:361

Центральна виборча комісія опрацювала усі протоколи з виборчого округу №152 (м. Рівне) на дочасних виборах до Верховної ради України. У нашому місті участь у виборах взяло лише 79,5 тисяч містян (49,5%) із понад 160 тисяч внесених до списків виборців. Більшість рівнян підтримало пропрезидентську партію та її представника-мажоритарника.

За ПП «Слуга народу» проголосували 30452 виборців (38,4%), що прийшли на дільниці 21 липня.

Другий результат у політичної партії «Голос» - 10134 (12,78%), третій – у «Європейської солідарності» - 10086 (12,72%).

Майже 6,5 тисяч (8%) рівнян проголосували за ВО «Батьківщина», 4,8 тисячі (6%) - за партію Ігоря Смешка «Сила і честь». Навпроти «Опозиційної платформи – за життя» позначки в бюлетенях поставили 4 тисячі рівнян (5%).

Усі інші політсили здобули менше 5 відсотків голосів. Найменше рівнян проголосувало за ПП «Всеукраїнське об’єднання «Факел» - лише 19.

Що ж до мажоритарників, то Рівне в парламенті представлятиме висуванець ПП «Слуга народу» 45-річний Олександр Ковальчук, голова правління ГО «Платформа взаємодій «ПРОСТІР». За нього свої голоси віддали 24 тисячі рівнян (31,1%), що прийшли на вибори.

Другу позицію за рівнем підтримки здобув представник ВО «Свобода» Олег Осуховський (13,9% голосів), який до цього двічі поспіль вигравав парламентські вибори в ТВО №152 і упродовж семи років представляв Рівне у національному законодавчому органі.

Третє місце дісталося представнику «Батьківщини», 34-річному депутатові Рівнеради Олександру Курсику – майже 10% голосів.

Четверту позицію посів ще один депутат міської ради, знаний правник Микола Бляшин (9,5%). П’яте місце за рівнем підтримки рівнян дісталося колишньому губернатору Рівненщини, теж депутату міськради Олексію Муляренку, за нього проголосували 8,4% містян, що прийшли на дільниці 21 липня.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?