Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Доживемо до понеділка | Газета 7 Днів

Доживемо до понеділка

01.08.2019 17:11
Переглядів:453

А там дізнаємось, як міська влада Рівного разом з перевізниками вирішила проблеми, на які дедалі частіше нарікають пасажири маршруток №№ 35, 42, 43, 44, 47, 58 і 65.

Невдоволення деякими водіями міських автобусів рівняни висловлювали й раніше. Та тепер, коли порушення, в тому числі й графіку руху, на окремих маршрутах стало мало не нормою, у людей, вочевидь, увірвався терпець. Накопичений у мешканців міста гнів на недобросовісну роботу перевізників виплеснувся минулого четверга в сесійній залі Рівнеради. Відтак, міський голова Володимир Хомко дав доручення вивчити і вирішити назрілі проблеми. 

Пошук шляхів усунення негараздів у сфері міських пасажирських перевезень вирішили не відкладати у довгий ящик. Уже позавчора і вчора заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук провів робочі наради з перевізниками, які обслуговують згадані проблемні маршрути. До обговорення нагальних проблем долучився начальник міського управління транспорту та зв’язку Віталій Миронюк, а також депутати Рівнеради Роман Яворський, Анатолій Чугуєвець і Любов Романюк. 

Зійшлися на тому, щоб не рубати з плеча, а напрацювати до понеділка пропозиції і спільно виробити карту вирішення актуальних проблем. 

Пряма мова

Заступник міського голови Рівного Сергій ВАСИЛЬЧУК: 

– Під час зустрічей порушувалися дві основні проблеми. Перша стосується перевезення пасажирів у ранковий час. Особливо гостро вона відчувається на маршруті № 47 «Льонокомбінат – Аеропорт». Розвернувшись біля готельного комплексу «Софія», ця маршрутка на зворотному шляху забирає мешканців села Вересневого. І, набивши салон, уже, як правило, не зупиняється на наступних зупинках (на вулицях Січових стрільців, Гайовій, Іванова й т.д.). 

Друга проблема торкнулася решти маршруток, які, порушуючи затверджений графік руху, їздять лише до 6–7-ї вечора. Щоправда, на деяких, як-от на 47-му, маршрутах є один автобус, який працює довше. 

Ми на нарадах нагадали перевізникам, що завжди вчасно й адекватно реагуємо на потребу підвищення вартості проїзду. У нас немає таких проблем із тарифами, як в інших містах України. Адже ми зважаємо на зростання вартості дизпалива, ціни запчастин, шин, розміру мінімальної зарплати тощо. Більше того, йдемо назустріч перевізникам, об’єднуючи високо- і низькорентабельні маршрути, аби вони не працювали собі на збиток. Тому й вимагаємо від них виконання договірних умов, у тому числі дотримання графіка руху і забезпечення перевезення пасажирів у вечірній час. 

Крім того, ще раз наголошую на тому, що міські автобуси мають бути чистими як у салоні, так і зовні і хоча б раз на тиждень проходити обов’язковий повний технічний і санітарний огляд, аби були безпечними і комфортними. 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?