Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Земельну ділянку вартістю понад 32 мільйони гривень повернули державі | Газета 7 Днів

Земельну ділянку вартістю понад 32 мільйони гривень повернули державі

02.08.2019 12:26
Переглядів:441

Суд зобов’язав приватне підприємство повернути Рівненській обласній державній адміністрації земельну ділянку площею 104,7 га, яку оцінили в 32,4 мільйони гривень.

Відомо, що приватне підприємство користувалося земельною ділянкою відповідно до договору оренди землі строком на 49 років.  Укладений договір був 01.02.2007 року з районною держадміністрацією.

 

Та в травні 2017 року дане приватне підприємство визнали банкрутом і розпочали ліквідаційну процедуру. Але орендовану земельну ділянку, всупереч вимог діючого законодавства, власнику не повернули.

  

То ж через незаконні дії орендаря орган виконавчої влади фактично був позбавлений можливості використовувати земельну ділянку, зокрема, надавати в оренду іншим особам та отримувати плату за її використання.

  

За позовом Здолбунівської місцевої прокуратури господарський суд Рівненської області,  врахувавши, що підприємство не мало ні  права власності на земельну ділянку,  ні права господарського відання, зобов’язало його повернути землю державі.

 

Джерело: прес-служба прокуратури Рівненської області

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?