Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Кваліфікованим продавцям робоче місце знайдеться завжди | Газета 7 Днів

Кваліфікованим продавцям робоче місце знайдеться завжди

05.08.2019 14:25
Переглядів:457

У навчальних відділеннях Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Рівного і Костополя відбулися державні кваліфікаційні атестації слухачів за професією «Продавець продовольчих товарів».

Безробітні, яким подобається спілкуватися з людьми, працювати з покупцями, які прагнуть змінити своє життя на краще, а ще надавати якісні та професійні послуги, обирають навчання в одному з найбільших закладів професійно-технічної освіти.

 

Професія продавця цікава та затребувана. Кожен з нас щодня здійснює покупки і знає, як важливо отримати доброзичливе ставлення з боку персоналу. Досвідчені викладачі і майстри навчального закладу допомагають безробітним опанувати всіма важливими комунікаційними та професійними якостями. Відмінна навчальна база РЦПТО, тісні стосунки із роботодавцями сприяють оперативній і якісній підготовці кваліфікованих робітників.

  

Як правило, роботодавці, які надають слухачам робочі місця для виробничої практики на своїх підприємствах, допомагають їм краще зрозуміти торгівельний процес, оцінюють їхні перспективи, вивчають здібності, а після навчання запрошують на роботу.

 

У групі слухачів, що навчалися у Рівному на запрошення роботодавця – мережі супермаркетів «Вопак», відгукнулася Вікторія Гурина. Катерина Дехтярьова та Світлана Соломчук, які також гарно зарекомендували себе під час практики, мають можливість залишитися тут працювати.

  

Загалом, виробничу практику слухачі проходили у торговельних закладах Рівного, Здолбунівського району та Гощанщини. Професійні здібності, бажання працювати та комунікації із роботодавцями допоможуть випускникам знайти роботу.

 

Костопільські  випускники на державній кваліфікаційній атестації  також продемонстрували гарні професійні знання, бажання і готовність працювати. Староста групи Людмила Маковкіна не приховує емоцій: її сумлінне навчання та прагнення отримати роботу дали позитивний результат. ФОП Колесниченко В., на підприємстві якого слухачка проходила практику, запропонував залишитися працювати.

 

Викладачі РЦПТО ДСЗ Валентина Зубік та Софія Ремез і майстер виробничого навчання Неоніла Євтушок зауважують, що сучасні торговельні заклади вимагають від продавців високої самодисципліни, оперативності, відмінних знань правил роботи роздрібної торгівлі. Важливими є знання особливостей продажу окремих товарів, правил обміну та умов вилучення з продажу недоброякісних товарів, правил експлуатації та термінів проведення перевірок ваговимірювальних приладів, змісту й порядку оформлення товарно-супровідних документів тощо. А практичний психолог навчального закладу Оксана Кондратюк - Якимець додає, що продавці мають бути стресостійкими та неконфліктними.

 

Викладач Олександр Артенюк (предмет «Реєстратори розрахункових операцій») задоволений знаннями слухачів щодо практичних знань і навичок роботи з касовими апаратами, а викладач Інна Феденко (предмет «Товарознавство продовольчих товарів») вірить у професійний хист своїх слухачів та задоволена їх відповідями. Хороші здібності, громадянські та професійні  якості продемонстрували випускники навчального закладу, саме такими кваліфікованими робітниками пишаються заклади галузі.

 

  

Після успішно складеної кваліфікаційної атестації усі випускники отримали свідоцтва державного зразка. Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко та методист Наталія Місюра привітали вже кваліфікованих продавців і подякували за вибір професії. Гарної роботи, вдячних клієнтів!

 

Д о в і д к о в о :

Професія: Продавець продовольчих товарів.

Термін навчання: 4,4 міс.

Місце навчання: навчальні відділення РЦПТО ДСЗ у Рівному, м. Костопіль, м. Сарни та смт Гоща.

Документ про закінчення професійного навчання: Свідоцтво державного зразка про присвоєння (підтвердження) робітничої кваліфікації.

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?