Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Турецькі волонтери навчатимуть рівнян комунікації | Газета 7 Днів

Турецькі волонтери навчатимуть рівнян комунікації

05.08.2019 16:58
Переглядів:1264

П’ятого серпня до Рівного  прибули два турецькі волонтери, які вже завтра  розпочнуть майстер-класи та відкриті заняття у школі для дівчат «ЛІДІ».

 Заняття  відбуватимуться в межах міжнародного проекту «АЙСЕК в Україні».

 

 AIЕSEC  - це найбільша міжнародна молодіжна організація, що надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.

 

 «АЙСЕК» провадить свою діяльність ще з 1948 року й активно працює у 126 країнах світу. Метою організації є розвивати лідерський потенціал та  створювати комунікаційні платформи для молоді з різних країн світу.

 

 У Рівному волонтери міжнародної організації упродовж чотирьох днів (до 10 серпня) співпрацюватимуть зі школою для дівчат «ЛІДІ». 

 

 За цей час буде проведено  тренінгів для розвитку лідерських якостей молоді, також презентують учасникам  свою країну та розкажуть про традиції Туреччини.

«Школа для дівчат «ЛІДІ» створена для всебічного розвитку особистості, розкриття їх лідерського потенціалу та легкої адаптації у суспільстві. Ми почали свою діяльність менше року тому, але за цей час провели чимало корисних заходів у нашому місті. Ініціатива ВМГО «АЙСЕК в Україні» про співпрацю стала приємною несподіванкою та сигналом про високий рівень довіри і визнання школи «ЛІДІ» на рівні міжнародних молодіжних організацій. Я впевнена, що нам вдасться достойно представити лідерський потенціал нашої молоді і, звичайно, красу нашого міста», –розповіла засновниця школи «ЛІДІ» Лідія Літвінова.

Тренінги, майстер-класи, презентації  волонтерів «АЙСЕК»  проходитимуть  у школі «ЛІДІ» за адресою: вул.  Короленка, 5,  216 офіс, м. Рівне.

 

 Для участі у заходах необхідно попередньо зареєструватися за телефоном  067- 360-28-91, контактна особа Лідія Літвінова.

 

Оксана КАРПЕНЧУК

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
17 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?