Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Агент з організації туризму: захоплення і професія (фото) | Газета 7 Днів

Агент з організації туризму: захоплення і професія (фото)

06.08.2019 17:16
Переглядів:873

Безробітні, що обрали професійне навчання за професією «Агент з організації туризму», мабуть ніколи не пожалкують про свій вибір. Адже здобуваючи затребувану професію, мають можливість побувати в унікальних місцях, відкривати незвідане, милуватися неповторною природою та відчувати емоційну насолоду від подорожей!

 У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості щоразу нову групу слухачів – майбутніх турагентів, зустрічає досвідчений майстер виробничого навчання Інна Лугова: «Навчання слухачів у нас триває 6,5 місяців. Зазвичай, (що вкрай важливо для безробітних!) майбутніх агентів під час виробничої практики роботодавці запрошують на роботу. Проте чимало випускників готові започаткувати власну справу».

 

 

У нинішній групі навчалися безрорбітні, направлені Рівненським міським центром зайнятості та Дубенською районною філією Рівненського обласного ЦЗ.

 

Державна кваліфікаційна атестація відбувалася у навчальному відділенні Рівненському ЦПТО ДСЗ (вул. І.Підкови,17а). На ній слухачі з приємністю поділилися, що залишаються працювати на фірмах, де проходили практику: Орися Омелянюк  в турагенціі  «Турс-тікетс», Юлія Панчук  в турагенції «Дісней Тур», Оксана Мосійчук  в туристичній онлайн-компанії «Адвант тревел», Сніжана Миколайчук  в турагенції «Valentime tour».

 

Інна Лугова пишається своїми слухачами, адже ті продемонстрували високий рівень підготовки, мають чудові комунікаційні якості, люблять самі пізнавати світ та готові пропонувати найкращі маршрути своїм замовникам. А дехто, не вагаючись, планує працювати самостійно.

  

Серед предметів, що вивчають слухачі РЦПТО – географія туризму, організація транспортних перевезень, іноземна мова. Сумлінне навчання та великий інтерес до професії спонукали групу взяти участь у масштабному Всеукраїнському проєкті «ПрофіКемп», в якому змагалися представники з Ужгорода, Львова, Херсону та Рівного. Туристичні маршрути, що запропонували слухачі, стали одними із найкращих, а призове друге місце у фіналі конкурсу (м. Скадовськ, Херсонщина) – яскравий приклад високої організації роботи та непоборної жаги до перемоги.

Коментує результати навчання і голова державної кваліфікаційної комісії, в минулому слухачка РЦПТО ДСЗ, Наталія Коцюбинська: «Не дивно, що випускники займають активну, оптимістичну позицію щодо свого подальшого професійного шляху. Я сама навчалася у РЦПТО, знаю рівень і умови підготовки агентів, досвід педагогів та атмосферу в колективі. За важливі рішення і професійні знання завдячую навчальному закладу та ПрАТ «Рівнетурист», де проходила практику і згодом працювала».  

Нині пані Наталія, створивши у Рівному власну справу – Центр авторського туристичного супроводу, надає професійні послуги.

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко у вітальному та напутньому слові побажала випускникам не втрачати того особливого драйву, яким вони зарядилися під час навчання. «Замовники туристичних послуг – люди прискіпливі та вибагливі. Сьогодні на туристичному ринку багато фірм та операторів, які міцно стоять на ногах, здобули постійних клієнтів і не випускають лідерських позицій. Непросто здобувати своїх прихильників. Але «непросто» – це не для випускників Рівненського центру ПТО!».

Досвід показує, що віддані справі, кваліфіковані та зацікавлені роботою, випускники добиваються значних успіхів, утримуючи високу планку, не послаблюють курс.

 

 

Таких випускників чимало, зокрема, Ольга Самолюк з Дубно створила у Рівному ТА «Меридіан», Наталія Прохор – активний  організатор  соціальних проектів у рівненській ГО «Фонд молодіжних іниціатив «Крила», у т.ч. туристичних поїздок дітей із малозабезпечених сімей.

«Ми вдячні також за плідну співпрацю нашим партнерам, які надають майданчики слухачам РЦПТО для здобуття практичних навичок – ФОП Гук О.М., ФОП Семеняк З.О., ТзОВ ТА «Сонячний берег», ТзОВ «Valentimetour», ФОП Стахурський М.О., ФОП Губницький М.О.», – додала Руслана  Бондаренко.

А тим часом випускники, небажаючи прощатися із навчальним закладом та один з одним, прагнучи зберегти якнайяскравіші спогади про навчання та й просто, щоб перевірити власні сили і віднайти нові маршрути, відправилися у нову подорож.

 

Пригода під час дивовижного сплаву річкою Случ стала знайомством із неповторною Надслучанською Швейцарією, зустріччю із багатою та барвистою природою Рівненщини. Разом із улюбленим майстром Інною Луговою група відввідала Соколині гори, Губківський замок, ублене місце дайверів, завглибшки 20 м, де в давнину працював водяний млин.

 

Зацікавило? Плануйте і ви своє майбутнє разом із нами!

 

Наші контакти:

м. Рівне, вул. І.Підкови,17а,

тел. 0362 68 37 95, 68 33 49 (майстер виробничого навчання Інна Петрівна Лугова).

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?