Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Співчувати може кожен, а врятувати – одиниці (фото) | Газета 7 Днів

Співчувати може кожен, а врятувати – одиниці (фото)

06.08.2019 10:53
Переглядів:651

Днями у приміщенні конференц-зали редакції газети «7 днів» відбувся експрес-курс з тактичної медицини. До участі в навчанні зголосилося 12 рівнян. Тренінгове заняття проводили відомий рівненський хірург, голова громадської організації «Білі берети» Юрій Тарасюк разом і з сином студентом-медиком Романом Тарасюком.

Чи допомагати потерпілому вирішує кожен сам для себе. Та підготовлений рятівник в рази збільшує шанси на життя людини, що балансує між життям і смертю.

 

Реалії життя та цифри статистики, на жаль, не на боці людей, що опинилися в пастці небезпеки. А вплинути на ситуацію можна виключно просвітництвом у цій царині. Саме це спонукало досвідченого лікаря до створення в 2014 році громадської організації «Білі берети».

  

Різних за віком, вподобаннями, професійними навичками людей об’єднало бажання на випадок біди не бути сторонніми споглядачами, а навчитися правильно надати першу медичну допомогу до приїзду карети швидкої.

 

Люди уважно слухали, а хтось і конспектував, ази першої допомоги при падінні з висоти, кровотечах, травмуванні хребта, потопельникам. Досвідчені тренери загострювали увагу присутніх щодо небезпек з боку аферистів та під час порятунку людей, інфікованих небезпечними недугами.

 

Усі учасники не лише ознайомилися з перевагами та недоліками кровоспинних приладів, але й спробували самостійно накласти джгут, турнікет. Вчилися використовувати дефібрилятор та робити штучне дихання у разі можливого порушення серцевої діяльності.

 

 

Ніхто не може дати стовідсоткову гарантію, що присутність рятувальника може кардинально поміняти долю потерпілої людини. Бо є багато факторів, які можуть зіграти фатальну роль. Але дати шанс на життя після нещасного випадку вмілий рятувальник зможе, при цьому такі знання ніколи не бувають зайвими і за плечима їх не носити.

 Більше фото на нашій сторінці у Facebook,

 

Оксана ПИЦЬКА

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?