Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

«Божевільне місто» у Рівному: натхнення, молодість, свобода | Газета 7 Днів

«Божевільне місто» у Рівному: натхнення, молодість, свобода

08.08.2019 18:13
Переглядів:914

В обласному центрі міжнародний конкурс «Естель» зібрав талановитих перукарів-стилістів.

 Майстер виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Оксана Підлісна стала учасником Міжнародного конкурсу «Зірка ESTEL».

 

  

Це не перша участь представників навчального закладу у масштабних заходах, адже рівень матеріально-технічної та інтелектуальної бази РЦПТО дозволяє максимально проявити свої здібності, прагнучи досконалості у професії. Вагомі здобутки – уже в арсеналі РЦПТО.

– Я взяла участь у категорії «Майстер»,  в  номінації «Жіночий модний образ». Для участі у якості моделі запросила  випускницю РЦПТО візажиста Марину Плясковську. Свою роботу ми назвали «Crazy city» – Божевільне місто.

Конкурс має на меті популяризувати сучасний підхід до перукарських послуг, виявити талановитих представників галузі та заохотити творчий підхід. Тут оцінюють стрижку, фарбування, макіяж, костюм, аксесуари та інші деталі стилю. Учасники фотографують свої роботи та надсилають організаторам для оцінювання.

 

Приємно зазначити, що Оксана Підлісна разом із викладачем Анною Зотік постійно запрошують слухачів РЦПТО до участі в різноманітних конкурсах, проводять  консультативні зустрічі та майстер-класи.  Майбутні перукарі виховують у собі бійцівські якості, вдосконалюють майстерність  та підвищують віру у власні сили.

  

Цього разу слухачка РЦПТО за професією «Перукар (перукар-модельєр») Лариса Новак стала учасницею конкурсу в категорії «Юніор».  Вона виконала чарівний жіночий образ. Разом працювали над створенням унікального авторського образу, вишукуючи оригінальні форми зачіски.

  

Цікаво, що й донька слухачки  взяла участь у творчому конкурсі малюнків. Організатори заходу подбали і про талановитих дітей. Дівчинка виконала декілька робіт, передаючи мамину роботу в малюнках,  і сподівається на успіх, як і її мама.

  

Уже відомі результати перукарського конкурсу. На жаль, цього року призові місця дісталися іншим учасникам. Проте запал, енергія та професійний драйв рухають талановитими представниками професії до нових ідей та перемог! І ми незмінно віримо в них!

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?