Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Рівне мистецьке: сповідь не без гріха | Газета 7 Днів

Рівне мистецьке: сповідь не без гріха

08.08.2019 13:33
Переглядів:722

Так назвав свою книжку улюблений вчитель фізики багатьох поколінь учнів Сарненської ЗОШ № 5 В’ячеслав Третяк, який уже тривалий час проживає в Італії. А вчора він вперше в Україні презентував її у рівненській книгарні «Є».

 «Така любов, як у Юрія та Марії трапляється раз у житті. Проте, доля завжди випробовує: чи заслуговуєте ви на таке щастя? Драматичні повороти у книзі «Сповідь не без гріха» тримають у напрузі впродовж усієї книги, а герої такі щирі і справжні, що проживаєш усі їхні болі як власні. Але від того і моменти щастя викликають такі ж бурхливі емоції», – йдеться в анотації про «Сповідь не без гріха» на сторінці книгарні «Є» у Фейсбуці.

 

  

Гостросюжетна історія про велике кохання припала до душі й Сергієві Васильчуку, заступнику міського голови Рівного, який також завітав на презентацію книжки, як виявилося свого колишнього вчителя.

«Вячеслав Іванович, який у нас у школі викладав фізику, – розповідає Сергій Васильчук, – був і моїм улюбленим вчителем. Він, маючи власну чітко виражену харизму, дуже оригінально, а головне – доступно, пояснював закони фізики.

Та доля склалася так, що згодом він перебрався на роботу в Рівненський інститут післядипломної педагогічної освіти, а невдовзі виїхав в Італію, де вже проживає і працює понад 20 років. Отож, ми з ним не бачилися впродовж тривалого часу.

 

 А нещодавно зустрілися. Посиділи, згадали з В’ячеславом Івановичем шкільні роки, спільних знайомих, розповіли одне одному про себе. Три години бесіди спливли як одна мить».

 

Оксана ПИЦЬКА

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?