Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Відважно змагалися і повернулися з перемогою (фото) | Газета 7 Днів

Відважно змагалися і повернулися з перемогою (фото)

08.08.2019 16:11
Переглядів:542

Днями у Дніпрі відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Команда з Рівненщини привезла зі змагань 15 медалей.

Всього до участі в чемпіонаті зголосилося 105 спортсменів з 20 областей України. Рівненщину представляло 17 спортсменів, які до дому привезли 15 медалей.

 

 

Перші місця вибороли: Любов Семенюк у ваговій категорії до 79 кг з результатом 100 кг, Олександр Багнюк у ваговій категорії до 107 кг з результатом 181 кг.

 

Другі місця вибороли: Марина Самчик у ваговій категорії до 55 кг з результатом 62 кг, Оксана Козлинець у ваговій категорії до 79 кг з результатом 45 кг, В’ячеслав Катеринич у ваговій категорії до 49 кг з результатом 80 кг, Василь Рожко у ваговій категорії до 54 кг з результатом 125 кг, Сергій Шутак у ваговій категорії до 59 кг з результатом 125 кг, Сергій Кожушко у ваговій категорії до 88 кг з результатом 151 кг, Микола Клімов у ваговій категорії до 97 кг з результатом 125 кг, Андрій Сікальський у ваговій категорії понад 107 кг з результатом 145 кг.

 

Ттреті місця здобули: Дар’я Кобилинська у ваговій категорії до 41 кг з результатом 59 кг, Олексій Іванов у ваговій категорії до 65 кг з результатом  117 кг, Юрій Ковальчук у ваговій категорії до 80 кг з результатом 120 кг.

 

Серед юніорів І місце виборов В’ячеслав Катеринич у ваговій категорії до 49 кг з результатом 80 кг. ІІ місце у Дар’ї Кобилинської у ваговій категорії до 41 кг з результатом 59 кг.  Даря Кобилинська та Сергій Кожушко виконали норматив Майстра спорту України.

 

В абсолютній першості серед чоловіків Олександр Багнюкстав бронзовим призером.

 

У загальнокомандному заліку Рівненська область виборола І місце.

 

 

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали тренери Рівненського регіонального центру «Інваспорт»: ЗТУ Демчук Андрій Олександрович, ЗТУ Полюхович Вадим Олександрович, ЗТУ Фесовець Олександр Миколайович, Коваленко Василь Степанович, Сударіков Володимир Олексійович.

 

 

 

 

Джерело: Рівненський регіональний центр «Інваспорт»

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 6 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?