Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Нацгвардійка врятувала життя жінці, яка ледве не вдавилась зубним містком | Газета 7 Днів

Нацгвардійка врятувала життя жінці, яка ледве не вдавилась зубним містком

09.08.2019 17:28
Переглядів:241

Про незвичайну пригоду, в яку минулого тижня потрапила діловод психологічної служби військової частини 3002 Західного ОТО Нацгвардії України Юлію Сухан, колеги по службі довідалися випадково. 

Нац­гвардійка нікому про пригоду не розповідала, вважаючи свій вчинок буденною справою. Щоправда, як зізналась Юлія працівникам групи інформації і комунікації ВЧ 3002, вона не приховує радості від того, що їй вдалося врятувати життя. 

– Ми разом з чоловіком саме пили каву біля супермаркету «Торба», що в мікрорайоні «Північний»,– розповідає Юлія Сухан.– Звідти вийшла жінка з покупками і спустилася зі сходів. Потім дістала з одного пакета персик і вкусила. Ми побачили, що вона якось дивно зігнула голову і тримається за шию, отож запитали, чи їй, бува, не погано. Вона не могла відповісти, тому, махнувши рукою, дала зрозуміти, що їй недобре.

Юлія Сухан зреагувала миттєво, зрозумівши, що жінка вдавилася і не може дихати. Усвідомлюючи, що фізично вона надто дрібна, щоб швидко надати домедичну допомогу, нацгвардійка скоординувала дії людей, що були поблизу.

– У таких випадках застосовується прийом Геймліха,– продовжує Юлія.– Я наказала чоловіку обхопити жінку ззаду руками, повільно нахилити, а потім ритмічно надавлювати їй між ребрами і пупком. Одночасно продавчиня кави за моєю настановою рукою стукала жінці між лопатками.

За четвертим натиском жінка виплюнула, але аж ніяк не шматочок фрукта. Виявилося що персиком вона порушила собі зубний місток, який відірвався і застряг у неї в горлі, не даючи можливості дихати і говорити.

– Ми посадили її на стілець, дали випити води,– каже рятівниця.– Жінка розплакалась, адже її життя висіло на волосині. Дуже нам дякувала. 

Група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?