Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Острозький військовий ліцей матиме нового керівника | Газета 7 Днів

Острозький військовий ліцей матиме нового керівника

12.08.2019 16:20
Переглядів:508

«Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» РОР невдовзі матиме нового керівника. 12 серпня спеціальна комісія затвердила переможця кадрового конкурсу. Ним став підполковник Ігор Приступа. Про це повідомили з прес-служби обласної ради. 

 

Він упродовж останніх місяців виконував обов’язки начальника закладу. А до цього був заступником начальника ліцею з навчально-виховної роботи.

Ігор Приступа був єдиним претендентом на посаду директора острозького військового ліцею. Упродовж конкурсу він склав іспит на знання профільного законодавства та представив свою стратегію подальшого розвитку навчального закладу.

За результатами оцінювання комісії з добору керівників закладів загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області під головуванням Світлани Богатирчук-Кривко кандидат набрав максимальну кількість балів – 13. Отож його кандидатуру винесуть на затвердження сесії обласної ради, якій і належить названий заклад. Засідання відбудеться 30 серпня.

 

Попередній начальник ліцею Демян Поліщук звільнився наприкінці 2018 року за власним бажанням, він керував закладом із 2011 року.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?