Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Підтвердити професійну кваліфікацію – запросто | Газета 7 Днів

Підтвердити професійну кваліфікацію – запросто

12.08.2019 14:08
Переглядів:377

Рівненський центр професійно-технічної освіти держаної служби зайнятості отримав офіційне право на оцінювання результатів неформального навчання кухарів-самоучок. Головна вимога до претендентів – володіння професійними знаннями та успішно зданий іспит.

Унікальну нагоду стати кваліфікованими робітниками мають усі охочі. Марія Мельник із Млинівщини – одна з них. Жінка звернулася до районної філії Рівненського обласного центру зайнятості, щоб підтвердити свої кухарські напрацювання і отримати документ про кваліфікацію.

 

 РЦПТО ДСЗ надає претендентам тимчасове робоче місце – сучасно обладнану кухню-лабораторію та, за необхідності, гуртожиток. Кухарі у дводенний термін складають атестацію на підтвердження знань професійного теоретичного матеріалу, кухарських навичок і вмінь.

 

Напередодні відгуки про роботу шкільної кухарки навчальний заклад отримав і від директора малодорогостаївської школи: жінка акуратна у роботі, відповідальна, любить професію, забезпечує якісне та смачне харчування школярів, отож, з надією чекають на повернення кваліфікованого фахівця.

 

Згідно з технологічною картою, членам кваліфікаційної комісії Марія Мельник запропонувала овочевий суп з крупою, смажені баклажани, курячу відбивну в паніровочних сухарях, вареники з м’ясом та налисники із сиром. Смачний комплекс для здорового харчування!

 

За словами старшого майстра, секретаря кваліфікаційної комісії Майї Сульжик, претендентка продемонструвала добрі знання, достойний рівень роботи на кухні та успішно підтвердила професійну кваліфікацію.

 

Члени комісії Надія Юрчук та Олена Самолюк-Холодова (викладачі спецпредметів Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу) привітали кухарку із успіхом та побажали подальшої професійної наснаги. Голова кваліфікаційної комісії Аліса Хагенбрух (Кейтерингова компанія «Кульбаба») вручила Марії Мельник свідоцтво державного зразка.

 

Зацікавила тема? Прагнете підтвердити свої кухарські знання та здібності – звертайтеся: м. Рівне, вул. І.Підкови, 17а (Навчально-виробничий комплекс РЦПТО ДСЗ), тел. (0362) 68 33 49 (Сульжик Майя Степанівна).

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?