Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

У Рівному онлайн навчають безробітних з 5 областей | Газета 7 Днів

У Рівному онлайн навчають безробітних з 5 областей

12.08.2019 09:47
Переглядів:432

Майбутніх підприємців з Чернігівщини, Тернопільщини, Житомирщини, Київщини і Волині навчали у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості із використанням  технологій дистанційного навчання. За словами слухачів, це зручно, доступно і економно. Дистанційна форма навчання дозволила усім заощадити на переїздах та проблемах пов’язаними з ними, а скап-зв’язок із педагогами забезпечив якісну і ефективну роботу над бізнес-планом.

«Підприємець-початківець» – один із найпопулярніших напрямів навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Привабливість курсу полягає як компактному навчанні – 2 тижні, так і можливості випускникам відразу  розпочати свій бізнес із суттєвою матеріальною допомогою від держави.

  

За цей час слухачі активно готують до захисту своїх бізнес-проектів, постійно консультуються із викладачами, вивчають бізнес-планування, маркетинг, податкове законодавство, основи ринкової економіки, доповнюють та редагують свої роботи.

 

Під час навчання та захисту проектів усі слухачі забезпечені навчальними матеріалами. Як правило, на навчання приходять безробітні, які мають виважену мету – створити власний бізнес, а їхні проекти – реальні кроки із розбудови та розвитку власної справи.

 

На онлайн захисті були присутні викладач Андрій Падлевський, старший майстер Віктор Красовський, методист, куратор групи Раїса Ліхачова та заступник директора РЦПТО ДСЗ Оксана Зигалова. По «той бік екрану» слідкували за виступами своїх безробітних представники Волинського обласного центру зайнятості: заступник начальника відділу організації профнавчання Оксана Косанюк та провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації профнавчання Аліна Ковальчук.

 

Теми робіт – найрізноманітніші. Підприємці суттєво поповнять різноманітні галузі своїх з регіонів новими та затребуваними послугами. Як зауважив Валентин Дудчик, направлений на навчання Камінь-Каширською РФ ВОЦЗ, необхідно проаналізувати ринок, зважити на конкуренцію та потребу громадян, місце розташування, доцільність та перспективність справи, а вже тоді братися за написання бізнес-плану.

  

З огляду на усе зазначене, підприємець віднайшов себе у сфері деревообробки, тож його робота  – «Оптова торгівля дерев᾽яними будматеріалами». Чоловік планує найняти на роботу двох робітників та отримувати більше 30 тис. грн чистого прибутку.

 

Олена Монташевич робить ставку на перукарські послуги. «Хороших перукарів багато не буває»,–  вирішила слухачка, усе підрахувавши у своєму проекті «Бізнес-план організації надання перукарських послуг». Безробітна планує отримати 63,5 тис. грн допомоги від держави за компенсацію обґрунтованих витрат.

 

Її землячка Ірина Пастушак також націлена на перукарство. Слухачі усвідомлюють, що підприємництво не дозволяє розслаблятися чи сподіватися на когось: усе в полі зору, усе на контролі. Оскільки пропозицій із перукарських послуг у цей день поступило чимало, викладач Андрій Подлевський зауважив, що у жорсткій конкуренції важливо віднайти свого клієнта, можливо, навіть об’єднатися у солідний салон.

 

Дещо «нежіночу» справу планує організувати Вікторія Янюк. Смілива і підприємлива жінка хоче відкрити магазин автозапчастин. Вона сумлінно розібралася у всіх нюансах підприємницької діяльності. При цьому державна допомога становитиме 55 тис. грн і суттєво допоможе зробити впевнений старт.

 

Серед тем, представлених на захисті,  були також: Організація перукарні «Перлина», «Організація обслуговування первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників)», «Відкриття логопедичного кабінету», «Організація роботи тату салону», «Пасажирські перевезення на таксі», «Надання послуг автоелектрика», «Надання аутсорсингових послуг з обслуговування та ремонту комп’ютерного парку замовника», «Вирощування лохини високорослої», «Організація пошиття одягу на замовлення».

 

Після успішного захисту бізнес-планів слухачів привітали із початком нового підприємницького життя та підтвердили їхні знання посвідченнями про професійне навчання.

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник пресс-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?