Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Підписали меморандум і оголосили конкурс | Газета 7 Днів

Підписали меморандум і оголосили конкурс

13.08.2019 16:03
Переглядів:483

Сьогодні з робочим візитом на Рівненщині побував голова Нацполіції Cергій Князєв. Він презентував проект «Поліцейський офіцер громади», який стане наступним етапом запровадження реформи поліції.

До цього упродовж трьох місяців проект успішно реалізували на Дніпропетровщині. Його мета – тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою і мешканцями сільської місцевості. Особлива умова – поліцейські офіцери громади мають проживати на території громад, порядок у яких будуть уповноважені забезпечувати. А ще вони повинні звітувати перед громадами про свою роботу.

 Саме тому учасниками презентації стали 27 голів об’єднаних територіальних громад Рівненщини, які подали заявки для участі у проекті. Всього в області діє 34 ОТГ. 

 

Головний поліцейський пообіцяв, що кожного поліцейського офіцера громади держава забезпечить службовим авто, пальним і зарплатою (заплановано, що її розмір буде не менш як 13 тисяч гривень). А от ОТГ повинні будуть для своїх правоохоронців підготувати приміщення, офісну техніку та службове житло. З усіма головами ОТГ було підписано меморандум про співпрацю.

У рамках реалізації проекту до конкурсного відбору запрошують стати поліцейськими офіцерами громади охочих із числа як колишніх дільничних, так і цивільного населення. Усіх, кого відберуть, упродовж чотирьох місяців спеціально навчатимуть новим посадовим обов’язкам.

Оксана ПИЦЬКА

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
16 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?