Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2019
 

Вчорашні безробітні готові реалізувати нові знання | Газета 7 Днів

Вчорашні безробітні готові реалізувати нові знання

13.08.2019 15:29
Переглядів:372

Лише місяць минув з початку навчання нової групи слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр)», а вже відбувся потужний інформаційний лікбез.

Саме так сприймають своє навчання слухачі, які побували на змістовному семінарі досвідченого технолога Тетяни Продайко та познайомилися з основами трихології. Разом із викладачкою Анною Зотік вчорашні безробітні стали учасниками заходу, який дозволить по-новому та професійно надавати консультації та послуги, знаходити нові професійні методи завоювання клієнтів.

 

Метою семінару було ознайомити присутніх із різноманітними проблемами шкіри голови та методами й способами їх усунення. Цікаво та доступно організатори семінару розповіли слухачам про особливості будови волосся, вплив різноманітних факторів, у т.ч. й фарби, на його якість та стан шкіри. За словами викладачки, ще довго після завершення семінару група залишалася на місці та обговорювала почуте і побачене.

  

Важливо також, щоб майбутні перукарі серйозно сприйняли нові знання, і для роботи придбали професійну трихокамеру. Це дозволить у подальшому надавати послуги перукарів-трихологів.

– До того ж, ми з групою обійшли всі рівненські магазини-салони, де ознайомилися із професійним обладнанням та інструментами, косметичними товарами для перукарських робіт,– додає Анна Вікторівна.

Гомінка, допитлива, натхненна та активна група надихає наставників на якісно нову взаємодію, адже вдячний та уважний слухач – це вже половина успіху у навчальному процесі.

 

Приємно, що з перших днів навчання суттєво змінилося ставлення слухачів до обраної професії, до власних звичок щодо догляду за волоссям.

– Ми переглянули усе, що зберігається дома, оцінили якість й ефект цих засобів та …половину з них просто викинули, позбулися сумнівних товарів!– з гордістю заявили майбутні професіонали. – Вчимося лише місяць, а вже стільки нового знаємо!

Поза сумнівом, хороша перспектива у цих слухачів, достойні кадри підготовлено.

 

Діна МАЗУРКЕВИЧ, керівник прес-служби Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

 

Ключові слова:

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
4 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?